\ < stop offset="1" stop-color="#ececec"/>

SWIMSPA AMAZON Swimspa

Komercyjne wanny spa z hydromasażem

Kształt
prostokątny
Wymiary (cm)
500 x 230 x 138 cm
Liczba miejsc
3
Pojemność
8500 l
Liczba dysz
26

Parametry techniczne

 • Miejsca siedzące: 2
 • Miejsca leżące: 1
 • Ciężar: 1177 kg
 • Dysze hydromasażu: 26
 • Wodospady z hydromasażem: 1
 • Zagłówki: 1
 • Panel sterowania: Balboa System Control Panel + Aux
 • Ultraviolet Treatment UV: Tak
 • Ocynkowna metalowa rama: Tak
 • Kolory oświetlenia: 5 LED podświetlane
 • Jets / Boquillas Inoxidable: Tak
 • Radzaj filtru: 2 x Kaseta
 • Zestaw do pływania i fitness: Opcjonalnie
 • Zestaw wioślarski: Opcjonalnie
 • Nordic Insulation System: Tak
 • Kolory wewnętrznej powłoki: Biały, niebieski marmur, szterling
 • Rodzaj wykończenia obudowy zewnętrznej: Syntetyczny szary, miejski szary
 • Surround Audio Bluetooth: Opcjonalnie
 • Programowalny panel dotykowy Wi-Fi: Opcjonalnie
 • Wanna EcoSpa z podwójną izolacją termiczną ECOSpa: Opcjonalnie
Opis

SWIMSPA AMAZON Likespa Swimspa

Pływanie bez przerwy, relaks bez pośpiechu

Amazon to spektakularne swimspa w połączeniu z 3-osobową strefą hydroterapii. W strefie do pływania można pływać z przeciwprądem bez zakłóceń, dzięki przestronności basenu (500 x 230 cm) i sile 5 dysz turbo, które generują przeciwprąd z regulowaną intensywnością ustawianą przez użytkownika. Dzięki wystarczającej głębokości 1,38 m możesz również uprawiać aquafitness lub aquagym lub po prostu z wysiłkiem chodzić pod prąd i czerpać korzyści z pozytywnego wpływu tych czynności na stawy. Zakup takiego spa jak model Amazon oznacza inwestycję w zdrowsze i bardziej satysfakcjonujące życie.

Swimspa Amazon to nie tylko basen na cały rok, ale także model z imponującymi funkcjami i potężnym wyposażeniem technicznym. Trzy pompy do hydromasażu gwarantują wysokiej jakości masaż we wszystkich 3 pozycjach. Jednym z nich jest ergonomiczne miejsce leżące z wygodnym oparciem na odcinek szyjny. W sumie 26 dysz do hydroterapii zapewnia relaks, rozluźnienie mięśni i przygotowanie różnych grup mięśniowych do tonifikacji.

Swimspa dla sportowców

Niezależnie od tego, czy pływacy, czy sportowcy rekreacyjni, Swimspa Amazon jest szczególnie wydajnym modelem z doskonałymi funkcjami. Możesz pływać z przeciwprądem tak długo, jak chcesz i dostosować system przeciwprądu do rytmu pływania, aby nie zmieniać pozycji. Dodatkowo możesz skorzystać z opcjonalnego pakietu fitness, aby wykonać różne ćwiczenia aquagym lub aqua fitness.

Najbardziej wymagających ucieszą po długim treningu wszystkie funkcje hydromasażu tego swimspa, w którym znajdują się 3 pompy do hydroterapii, wpompowujące wodę do niecki za pomocą dysz. Kupując swimspa, decydujesz się na większą sprawność fizyczną i więcej zdrowia, dobre samopoczucie i jakość życia, wszystko w swoich własnym zaciszu ogrodu/tarasu/domu.

Podobnie, jak pozostałe Swimspa , Amazon oferuje również szereg wysokiej jakości funkcji Aquavia Spa:

> Colour Sense - funkcja z pięcioma reflektorami LED i dodatkowym oświetleniem w ustawianych kolorach lub kojących sekwencjach chromoterapii.

> Ultraviolet Treatment - system dezynfekcji wody za pomocą lampy UV, który oszczędza 80% chemikaliów potrzebnych do uzdatniania wody i likwiduje zapach chloru oraz zapobiega zaczerwienieniu oczu.

> Silent Pump - niezwykle cichy system filtrów.

> Pokrywa termiczna EcoSpa - rozbudowana do Nordic Insulation System, przy którego użyciu można zaoszczędzić 80% energii potrzebnej do podgrzania wody przy bardzo niskich temperaturach zewnętrznych.

> Surround Bluetooth Audio: - wysokiej jakości system dźwięku przestrzennego.

Amazon to niewątpliwie wyrafinowany i wysokiej jakości swimspa. Swimspa na jaki zasługujesz.Technologia MicroSilk®

MicroSilk - regeneracja i oczyszczenie skóry

Mogą Państwo również rozszerzyć swoje wyposażenie wanny spa o hydroterapię MicroSilk, która pomaga regenerować i oczyszczać skórę.

Galeria realizacji modeli Likespa Swimspa

Firma LikeSpa to światowy producent wanien z hydromasażem, producent saun, producent jacuzzi - w tym między innymi producent zewnętrznych jacuzzi, producent ogrodowych jacuzzi i producent domowych jacuzzi. W ofercie znajdują się najlepszej jakości dżakuzi, jacuzzi domowe, jacuzzi do hotelu, jacuzzi komercyjne, jacuzzi ogrodowe, jacuzzi zewnętrzne, wanny Spa do hotelu, wanny Spa komercyjne, wanny Spa ogrodowe, sauny, sauny do hotelu, sauny domowe, sauny fińskie, sauny komercyjne, sauny ogrodowe, sauny zewnętrzne.

Producent wanien Spa a także sauny fińskie producent za cel postawił sobie zadowolenie każdego klienta, dlatego każda wanna Spa, wanna Spa do hotelu, wanna ogrodowa, wanna spa komercyjna czy wanna z hydromasażem produkowana jest z materiałów najlepszej jakości, które nie są szkodliwe ani dla środowiska, ani dla zdrowia.

Jacuzzi producent oraz sauny producent oferuje jacuzzi oraz Spa ogrodowe w atrakcyjnych cenach.

Nie czekaj – zapoznaj się z ofertą i skorzystaj! Zapraszamy!

Ponad 20 lat na rynku
Like Spa
Wanny spa z hydromasażem
Porozmawaj z doradcą