\ < stop offset="1" stop-color="#ececec"/>

Wanna spa do hotelu

Wanna Spa do hotelu – najwyższej jakości produkty dla wymagających klientów

Hotel to miejsce, gdzie czas spędzają różni ludzie, z różnych zakątków świata. Dla większości jednak, w takim miejscu liczy się komfort oraz udogodnienia dla klienta w różnej postaci. Do takich udogodnień możemy zaliczyć również wannę Spa do hotelu.

Producent wanien z hydromasażem, jakim jest Likespa oferuje produkty najwyższej jakości, które pożądane są również przez właścicieli i managerów hoteli. Wanny te montowane są w pokojach hotelowych lub przypokojowych łazienkach, gdzie każdy z gości może odprężyć się. Nasi producenci dbają o każdy, najmniejszy szczegół – zadowolenie klientów to cel naszej działalności!

Wanna spa do hotelu

Oferta firmy LikeSpa

Nasza firma oferuje szeroką gamę produktów. W ofercie znajduje się około 60 modeli rożnych wanien. Nasze kolekcje to:

  • Likespa HC – do wybory w tej kolekcji mamy następujące modele wanien: PLUG&PLAY, CELTIC, HC, OKA;
  • Likespa LS – do wyboru w tej kolekcji mamy następujące wanny: LIFE, DREAM, FANTASY, DESTINY, FLOW;
  • Professional
  • Swimspa

Nowoczesny design, niekonwencjonalne rozwiązania i niezawodność wanien – przekonaj się sam! Zdecyduj się na zakup wanny od naszego producenta i ciesz się udanym zakupem przez wiele lat!

Do hotelu wanna spa

Kto może skorzystać z naszej oferty?

Nasza oferta skierowana jest nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla klientów komercyjnych. Zapraszamy do współpracy właścicieli hoteli, obiektów SPA&Wellness oraz posiadaczy ośrodków turystycznych i uzdrowiskowych. Nasi eksperci doradzą i przestawią Ci najlepszą ofertę.

Najlepszej jakości produkty i atrakcyjne ceny – to cechy, dzięki którym nasza firma jest ceniona przez klientów. Działamy na rynku od 30 lat, dlatego ta branża nie ma przez nami tajemnic. Zapraszamy! Skontaktuj się z nami już dziś!

Firma LikeSpa to światowy producent wanien z hydromasażem, producent saun, producent jacuzzi - w tym między innymi producent zewnętrznych jacuzzi, producent ogrodowych jacuzzi i producent domowych jacuzzi. W ofercie znajdują się najlepszej jakości dżakuzi, jacuzzi domowe, jacuzzi do hotelu, jacuzzi komercyjne, jacuzzi ogrodowe, jacuzzi zewnętrzne, wanny Spa do hotelu, wanny Spa komercyjne, wanny Spa ogrodowe, sauny, sauny do hotelu, sauny domowe, sauny fińskie, sauny komercyjne, sauny ogrodowe, sauny zewnętrzne.

Producent wanien Spa a także sauny fińskie producent za cel postawił sobie zadowolenie każdego klienta, dlatego każda wanna Spa, wanna Spa do hotelu, wanna ogrodowa, wanna spa komercyjna czy wanna z hydromasażem produkowana jest z materiałów najlepszej jakości, które nie są szkodliwe ani dla środowiska, ani dla zdrowia.

Jacuzzi producent oraz sauny producent oferuje jacuzzi oraz Spa ogrodowe w atrakcyjnych cenach.

Nie czekaj – zapoznaj się z ofertą i skorzystaj! Zapraszamy!

Ponad 20 lat na rynku
Like Spa
Wanny spa z hydromasażem
Porozmawaj z doradcą