\ < stop offset="1" stop-color="#ececec"/>

O firmie Likespa

Wanny spa - z hydromasażem

LikeSpa znajduje się w światowej czołówce w dziedzinie kompleksowej oferty i rozwoju wanien spa z hydromasażem. Od niemal trzydziestu lat LikeSpa zajmujemy się sprzedażą basenów ogrodowych oraz wanien spa. Nasze produkty charakteryzuje wyjątkowa innowacyjności i doskonałe wzornictwo. Likespa posiada oddziały produkcyjne oraz dystrybucyjne na całym świecie.

W Likespa zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci oczekują jakości i wydajności a nasze doświadczenie pozwala założyć, że niezawodność, łatwość utrzymania i niski koszt użytkowania, to cechy szczególnie pożądane. W końcu nasi klienci chcą, aby ich spa poprawiło ich styl życia.

Jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów, a ich opinie służą nam w rozwoju jakości i wydajności naszych spa. Klienci Likespa docenili imponującą prostotę naszej oferty spa, ponieważ uwzględnia ona wszystkie możliwe opcje. Każda z naszych czterech głównych kolekcji spa posiada wachlarz cech standardowych stworzonych w celu poprawienia doznań jakie daje spa. Możesz być pewny, że Twoje spa dostarczy lat przystępnej przyjemności Tobie i Twojej rodzinie.

“ Uważamy, że relaks jest ważną częścią zdrowego, zrównoważonego stylu życia. Dlatego nasze wanny z hydromasażem oferują najwyższej jakości doznania spa, na które mogą sobie pozwolić rodziny z dziećmi, aktywni sportowcy oraz osób, które chcą cieszyć się spokojnymi chwilami we własnym towarzystwie. ”


Galeria realizacji

Firma LikeSpa to światowy producent wanien z hydromasażem, producent saun, producent jacuzzi - w tym między innymi producent zewnętrznych jacuzzi, producent ogrodowych jacuzzi i producent domowych jacuzzi. W ofercie znajdują się najlepszej jakości dżakuzi, jacuzzi domowe, jacuzzi do hotelu, jacuzzi komercyjne, jacuzzi ogrodowe, jacuzzi zewnętrzne, wanny Spa do hotelu, wanny Spa komercyjne, wanny Spa ogrodowe, sauny, sauny do hotelu, sauny domowe, sauny fińskie, sauny komercyjne, sauny ogrodowe, sauny zewnętrzne.

Producent wanien Spa a także sauny fińskie producent za cel postawił sobie zadowolenie każdego klienta, dlatego każda wanna Spa, wanna Spa do hotelu, wanna ogrodowa, wanna spa komercyjna czy wanna z hydromasażem produkowana jest z materiałów najlepszej jakości, które nie są szkodliwe ani dla środowiska, ani dla zdrowia.

Jacuzzi producent oraz sauny producent oferuje jacuzzi oraz Spa ogrodowe w atrakcyjnych cenach.

Nie czekaj – zapoznaj się z ofertą i skorzystaj! Zapraszamy!

Ponad 20 lat na rynku
Like Spa
Wanny spa z hydromasażem
Porozmawaj z doradcą