\ < stop offset="1" stop-color="#ececec"/>

O firmie Likespa

Wanny spa - z hydromasażem

LikeSpa znajduje się w światowej czołówce w dziedzinie kompleksowej oferty i rozwoju wanien spa z hydromasażem. Od niemal trzydziestu lat LikeSpa zajmujemy się sprzedażą basenów ogrodowych oraz wanien spa. Nasze produkty charakteryzuje wyjątkowa innowacyjności i doskonałe wzornictwo. Likespa posiada oddziały produkcyjne oraz dystrybucyjne na całym świecie.

W Likespa zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci oczekują jakości i wydajności a nasze doświadczenie pozwala założyć, że niezawodność, łatwość utrzymania i niski koszt użytkowania, to cechy szczególnie pożądane. W końcu nasi klienci chcą, aby ich spa poprawiło ich styl życia.

Jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów, a ich opinie służą nam w rozwoju jakości i wydajności naszych spa. Klienci Likespa docenili imponującą prostotę naszej oferty spa, ponieważ uwzględnia ona wszystkie możliwe opcje. Każda z naszych czterech głównych kolekcji spa posiada wachlarz cech standardowych stworzonych w celu poprawienia doznań jakie daje spa. Możesz być pewny, że Twoje spa dostarczy lat przystępnej przyjemności Tobie i Twojej rodzinie.

“ Uważamy, że relaks jest ważną częścią zdrowego, zrównoważonego stylu życia. Dlatego nasze wanny z hydromasażem oferują najwyższej jakości doznania spa, na które mogą sobie pozwolić rodziny z dziećmi, aktywni sportowcy oraz osób, które chcą cieszyć się spokojnymi chwilami we własnym towarzystwie. ”


Galeria realizacji

Ponad 20 lat na rynku
Like Spa
Wanny spa z hydromasażem
Porozmawaj z doradcą