\ < stop offset="1" stop-color="#ececec"/>

Wanna ogrodowa

Wanna ogrodowa – postaw na jakość i design!

Zamierzasz sprawić sobie wannę ogrodową? W pierwszej kolejności musisz zastanowić się nad kilkoma aspektami. Z firmą LikeSpa nie musisz robić tego sam! Nasi pracownicy doradzą i zaproponują Tobie najlepsze oferty wanien ogrodowych oraz wanien domowych. Z naszymi pracownikami wybierzesz: liczbę miejsc w jacuzzi, liczbę leżaków, dodatkowe opcje czy model obudowy. W naszej firmie pracują doświadczeni architekci, dzięki którym nasze wanny mają niepowtarzalny i nowoczesny design. Zachwyć swoją wanną ogrodową – wybierz niezawodną wannę o niepowtarzalnym designu.

Wanna ogrodowa

LikeSpa – skorzystaj i Ty!

Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, dlaczego nasi klienci są w 100% zadowoleni ze świadczonych przez nas usług! Tylko u nas tak szeroki pakiet skierowany jest nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla klientów komercyjnych, którzy chcą wyposażyć swoje ośrodki wypoczynkowe w wanny ogrodowe, jak również i w jacuzzi.

Ogrodowa wanna

Dlaczego warto skorzystać z oferty?

  • Oferujemy atrakcyjne ceny naszych produktów. Zapoznaj się z naszą oferta i sprawdź aktualne promocje!
  • W naszej ofercie znajduje się wiele modeli wanien, z niezawodnych serii. U nas znajdziesz wanny z serii Likespa PRO, Likespa HC oraz Likespa LS.
  • Wanny przez nas projektowane, produkowane są z produktów, które nie są szkodliwe ani dla zdrowia, ani dla środowiska. Żyjemy w zgodzie z naturą - resztki materiałów poddawane są recyklingowi, dzięki czemu nasza firma w 97% jest przedsiębiorstwem bezodpadowym.
  • Dysponujemy własnym transportem. Dzięki czemu nie musisz martwić się o bezpieczny transport materiałów do domu.
  • Nasi specjaliści zajmują się montażem oraz serwisem wanien. Masz pewność, że Twoja wanna zostanie prawidłowo zamontowana.
  • Wszystkie nasze produkty obejmuje 24 miesięczna gwarancja. Świadczymy również serwis pogwarancyjny.

Firma LikeSpa to światowy producent wanien z hydromasażem, producent saun, producent jacuzzi - w tym między innymi producent zewnętrznych jacuzzi, producent ogrodowych jacuzzi i producent domowych jacuzzi. W ofercie znajdują się najlepszej jakości dżakuzi, jacuzzi domowe, jacuzzi do hotelu, jacuzzi komercyjne, jacuzzi ogrodowe, jacuzzi zewnętrzne, wanny Spa do hotelu, wanny Spa komercyjne, wanny Spa ogrodowe, sauny, sauny do hotelu, sauny domowe, sauny fińskie, sauny komercyjne, sauny ogrodowe, sauny zewnętrzne.

Producent wanien Spa a także sauny fińskie producent za cel postawił sobie zadowolenie każdego klienta, dlatego każda wanna Spa, wanna Spa do hotelu, wanna ogrodowa, wanna spa komercyjna czy wanna z hydromasażem produkowana jest z materiałów najlepszej jakości, które nie są szkodliwe ani dla środowiska, ani dla zdrowia.

Jacuzzi producent oraz sauny producent oferuje jacuzzi oraz Spa ogrodowe w atrakcyjnych cenach.

Nie czekaj – zapoznaj się z ofertą i skorzystaj! Zapraszamy!

Ponad 20 lat na rynku
Like Spa
Wanny spa z hydromasażem
Porozmawaj z doradcą