\ < stop offset="1" stop-color="#ececec"/>

CAPRI Aquavia

Komercyjne wanny spa z hydromasażem

Kształt
okrągły
Wymiary (cm)
Ø 230 x 100 cm
Liczba miejsc
5
Pojemność
1120 l
Liczba dysz
18

Parametry techniczne

 • Miejsca siedzące: 5
 • Miejsca leżące: 0
 • Ciężar: 175 kg
 • Dysze wodne: 8
 • Dysze powietrzne: 10
 • Ocynkowana metalowa rama: Tak
 • Jets / Boquillas Inoxidable: Opcjonalny
 • Kolory wewnętrznej powłoki: Biały, niebieski marmur, szterling, perłowy cień, kamea, piasek
 • Rodzaj wykończenia powłoki:
  Akryl
 • Oświetlenie: 1 dioda LED
 • Zbiornik wyrównawczy: Opcjonalnie 1 000 l
Opis

CAPRI Likespa Professional

Jacuzzi, okrągłe i praktyczne

Spa Capri do użytku komercyjnego z kategorii Professional Spa to jacuzzi z 5 miejscami, które ma pełny cykl hydromasażu i wyposażone jest w 8 dysz hydro. Dodatkowo 10 iniektorów do wprowadzania ciepłego powietrza Systemu Relax Impact wtłacza do wody tysiące pęcherzyków powietrza, rozluźniających mięśnie i błogo otulających ciało. Jacuzzi dzięki różnym ustawieniom oferuje pełny cykl relaksacyjny dostosowany do różnych potrzeb użytkowników. Podobnie jak pozostałe komercyjne modele spa, również to spa jest z rynną przelewową. Przelew, zaprojektowany ujmująco estetycznie sprawia, że poziom wody pozostaje taki sam niezależnie od liczby użytkowników, ponieważ woda jest automatycznie uzupełniana dzięki zbiornikowi wyrównawczemu w chwili, gdy użytkownicy opuszczają spa.

Spa Capri jest praktycznie identyczne z modelem Rodas. Różni się jednak niektórymi szczegółami technicznymi, a przede wszystkim ma specjalną funkcję: Capri jest wyposażone w podwodną lampę LED do chromoterapi. Reflektor oświetla wodę, a tym samym otoczenie w pożądanym kolorze, zwiększając uczucie relaksu i odprężenia. Opcjonalnie dysze i iniektory są dostępne również w wykonaniu ze stali nierdzewnej. Sprawiają, że produkt jest jeszcze bardziej atrakcyjny i wyjątkowy, a piezoelektryczne przyciski powodują również, że włączanie i wyłączanie jest dziecinnie proste.

Jacuzzi dla obiektów użyteczności publicznej

Capri to jacuzzi komercyjne stosunkowo niewielkich rozmiarów w swojej kategorii. Przy średnicy 2,30m i wyrafinowanym designie jest to jacuzzi praktyczne i łatwe do amortyzacji. Ten model wybierają firmy oferujące usługi spa, hotele, ale także osoby prywatne do domów. Model ten jest bardzo popularny również wśród użytkowników, którzy cenią sobie wydajność i funkcjonalność profesjonalnego jacuzzi. Występuje w pięciu kolorach: White, Cameo, Blue Marble, Pearl Shadow, Sterling.

Kolekcja Professional Spa

"Professional" oznacza stworzony przez profesjonalistów

Seria modeli wanien z hydromasażem(Professional Spa) obejmuje wanny z hydromasażem o bardzo dużej mocy, maksymalnej wydajności i trwałości, co jest koniecznym warunkiem oferowanych Spa w tym segmencie. Seria jest wynikiem wielu lat doświadczeń.

Jest to seria składająca się z jacuzzi „do zabudowy” (bez obudowy), w różnych wymiarach, z różnymi możliwościami wykonania stuktury wanny: akryl, stal nierdzewna lub mozaika. Systemy filtracyjne dobierane są osobno w celu optymalnego dostosowania do warunków w jakich użytkowane będzie Spa.

Professional oznacza stworzony przez profesjonalistów, których oferowane produkty gwarantują tak wysoki poziom jakości.


Metallic Structure

Solidna metalowa konstrukcja, która wydłuża żywotność spa

Jednym z tajników wytrzymałości oferowanych spa jest metalowa konstrukcja zabezpieczona antykorozyjnie, która przenosi cały ciężar spa i zapenia maksymalną odporność na odkształcenia. Została dokładnie przetestowana w wilgotnych warunkach i ekstremalnych temperaturach, dzięki czemu jest odporna na starzenie nawet w warunkach zewnętrznych.

Metallic Structure jest instalowana we wszystkich spa z obudową i we wszystkich spa do zabudowy. Ze względu na trwałość oferujemy 15-letnią gwarancję na tę konstrukcję.


Barcelona Design

Innowacyjny design, kreatywna technologia

Barcelona jest jednym ze światowych miast designu. Jego kosmopolityczny charakter i twórcza tradycja sprawiają, że jest ona jedną z kolebek głównych trendów na świecie i jednym z biegunów innowacyjności w Europie.

Twórcze powołanie i strategiczna wizja inspirują do tworzenia naprawdę wyjątkowych spa, z własnym charakterem i ekskluzywnym designem. Zaangażowanie w innowację i projektowanie zdecydowanie prowadzi do atrakcyjnego, nowoczesnego i ekskluzywnego produktu, z silnym naciskiem na jakość, wydajność energetyczną i przyjazność dla środowiska wszystkich linii produktowych.


Made In Europe

Spa projektowane i produkowane z oznaczeniem produktu europejskiego.

W przeciwieństwie do tendencji do outsourcingu produkcji, produkty serii Professional produkowane są w Europie i uzyskały certyfikaty najwyższej jakości (ISO 9001 i oznakowanie CE).

System produkcji działa w oparciu na strategii LEAN Manufacturing i jest wyposażony w nowoczesny park maszynowy zatrudniający doświadczony i wymagający zespół ekspertów. Jednocześnie dział R&D&I oraz projektanci pracują nad poprawą technologii, designu i odczuć użytkowników spa na wysoce konkurencyjnym europejskim rynku. To jest nasze wyzwanie: design, trwałość, jakość i serwis (nie tylko sprzedaż) wysokiej jakości Spa Made in Europe.


Relax Impact System

Otaczające morze bąbelków, w którym zanurzone jest twoje ciało

Relax Impact System to doskonałe uzupełnienie kompleksowego i całościowego masażu spa. Składa się z dodatkowej pompy do masażu podgrzewanym powietrzem, która prowadzi do dysz poniżej nóg i pośladków użytkownika.

Całkowicie niezależna pompa zasysa powietrze z otoczenia, podgrzewa je aż do osiągnięcia temperatury wody. Dzięki Relax Impact System możesz skorzystać z relaksującego masażu w swoim spa. Powietrze po ujściu spod stóp i pośladków, przekształca się w morze bąbelków, okalających ciało i wywołujących wyjątkowo relaksujące uczucie.


Galeria realizacji modeli Likespa Professional

Likespa - Twoje wymarzone wanny spa

Producenci wanien SPA za cel postawiłi sobie zadowolenie każdego klienta, dlatego każda wanna SPA, wanna SPA do hotelu, wanna ogrodowa, wanna SPA komercyjna wanny SPA ogrodowe czy wanna z hydromasażem produkowana jest z materiałów najlepszej jakości, które nie są szkodliwe ani dla środowiska, ani dla zdrowia.

SPA domowe oraz Spa ogrodowe w atrakcyjnych cenach. Firma LikeSpa to dystrubutor bezpośrednio od producentów wanien z hydromasażem z całego świata.

Nie czekaj – zapoznaj się z ofertą i skorzystaj! Zapraszamy!Ponad 20 lat na rynku
Like Spa
Wanny spa z hydromsażem
Porozmawaj z doradcą