\ < stop offset="1" stop-color="#ececec"/>

Wanny spa komercyjne

Wanny Spa komercyjne – produkty najwyższej jakości od LikeSpa

Poszukujesz nowoczesnej wanny Spa? W swojej ofercie posiadamy aż 60 modeli rożnych wanien, z kilku kolekcji. W naszej firmie pracują doświadczeni pracownicy, którzy łączą ogromną wiedzę na temat wanien Spa ze swoim doświadczeniem. Dzięki temu nasi klienci zadowoleni są z usług świadczonych przez nasza firmę. Przed wyborem wanny Spa zastanów się, jaka wanna będzie dla ciebie najodpowiedniejsza.

Wanny spa komercyjne
Komercyjne wanny spa

Dodatkowe opcje, które możesz zastosować w swojej wannie Spa

  • aromaterapia – polega na dodaniu aromatycznych olejków do wody. Aromaterapia wpływa pozytywnie nie tylko na nasz stan psychiczny, ale również i na stan fizyczny. We wodzie skóra staje się bardziej podatna na działanie olejków roślinnych, dzięki czemu szybciej uzyskamy zamierzone efekty jędrnej lub rozjaśnionej skóry.
  • Moduł wi-fi – dzięki wbudowanemu modułowi wi-fi wanną można sterować za pomocą smartfona. Dzięki temu do naszej wanny Spa możemy mieć dostęp o każdej porze dnia i godzinie. Zdalnie możemy nastawić temperaturę wody czy też cyrkulację.
  • Nagłośnienie Spa z możliwością podłączenia smartfona – za pomocą smartfona można połączyć się z systemem nagłaśniającym. System ten jest wbudowany we wannę, jest wodoodporny. Często też we wanny wbudowuje się wzmacniacz, sterowniki, głośniki oraz subwoofer.
  • Oświetlenie podwodne – we wannie znajdują się światełka ledowe, dzięki którym woda może być podświetlona.

Wszystkie dodatkowe opcje wbudowywane są na życzenie klienta. Nasi eksperci korzystają z doświadczeń o masażu i łączą je z wiadomościami związanymi z nowoczesną hydroterapią. Zadowolenie klientów to nasz priorytet!

Firma LikeSpa to światowy producent wanien z hydromasażem, producent saun, producent jacuzzi - w tym między innymi producent zewnętrznych jacuzzi, producent ogrodowych jacuzzi i producent domowych jacuzzi. W ofercie znajdują się najlepszej jakości dżakuzi, jacuzzi domowe, jacuzzi do hotelu, jacuzzi komercyjne, jacuzzi ogrodowe, jacuzzi zewnętrzne, wanny Spa do hotelu, wanny Spa komercyjne, wanny Spa ogrodowe, sauny, sauny do hotelu, sauny domowe, sauny fińskie, sauny komercyjne, sauny ogrodowe, sauny zewnętrzne.

Producent wanien Spa a także sauny fińskie producent za cel postawił sobie zadowolenie każdego klienta, dlatego każda wanna Spa, wanna Spa do hotelu, wanna ogrodowa, wanna spa komercyjna czy wanna z hydromasażem produkowana jest z materiałów najlepszej jakości, które nie są szkodliwe ani dla środowiska, ani dla zdrowia.

Jacuzzi producent oraz sauny producent oferuje jacuzzi oraz Spa ogrodowe w atrakcyjnych cenach.

Nie czekaj – zapoznaj się z ofertą i skorzystaj! Zapraszamy!

Ponad 20 lat na rynku
Like Spa
Wanny spa z hydromasażem
Porozmawaj z doradcą