\ < stop offset="1" stop-color="#ececec"/>

SWIMSPA DUO Swimspa

Komercyjne wanny spa z hydromasażem

Kształt
prostokątny
Wymiary (cm)
575 x 230 x 138 cm
Liczba miejsc
4
Pojemność
7000 l
Liczba dysz
52

Parametry techniczne

 • Miejsca siedzące: 2
 • Miejsca leżące: 2
 • Ciężar: 1500 kg
 • Dysze hydromasażu: 35 + 17
 • Zagłówki: 3
 • Panel sterowania: Balboa System Control Panel + Aux
 • Ultraviolet Treatment UV: Tak
 • Ocynkowna metalowa rama: Tak
 • Kolory oświetlenia: 5 LED podświetlane
 • Jets / Boquillas Inoxidable: Tak
 • Radzaj filtru: 2 x Kaseta
 • Zestaw do pływania i fitness: Opcjonalnie
 • Zestaw wioślarski: Opcjonalnie
 • Nordic Insulation System: Tak
 • Kolory wewnętrznej powłoki: Biały, niebieski marmur, szterling
 • Rodzaj wykończenia obudowy zewnętrznej: Syntetyczny szary, miejski szary
 • Surround Audio Bluetooth: Opcjonalnie
 • Programowalny panel dotykowy Wi-Fi: Opcjonalnie
 • Wanna EcoSpa z podwójną izolacją termiczną ECOSpa: Opcjonalnie
Opis

SWIMSPA DUO Likespa Swimspa

Swimspa dla pływaków jak i osób nieumiejących pływać

Najnowszy produkt w kategorii Swimspa nazywa się Duo: dwa całkowicie niezależne obszary, w których użytkownicy mogą korzystać z funkcji "pływania" i "spa" osobno; tak więc aktywność fizyczną i absolutny relaks, pływanie z przeciwpradem lub aqua fitness można łączyć z hydromasażem, pływacy i osoby nieumiejące pływać.

Swimspa Duo zaprojektowano tak, aby każdy obszar miał swoją własną temperaturę wody, ponieważ podczas aktywności fizycznej wskazana jest niższa temperatura wody niż w przypadku hydromasażu. Podczas gdy jedna osoba oddaje się pływaniu dzięki 5 dyszom przeciwprądu, rodzina i przyjaciele mogą cieszyć się w strefie hydroterapii odprężającymi i lipo-aktywnymi masażami na ergonomicznych siedzeniach lub wygodnych leżankach (wszystko zaopatrzone w zagłówki).

Dla wszystkich, którzy lubią sport i relaks

W sporcie trening jest tak samo ważny, jak relaks, w bieganiu rozciąganie, w napięciu mięśni rozluźnienie. Czerpaliśmy wiedzę z doświadczeń naszych użytkowników i stworzyliśmy Swimspa Duo z ogromnymi możliwościami, dużą elastycznością i kompaktowymi wymiarami, tak aby pasował do każdego wnętrza i na zewnątrz.

Wśród 35 punktów do masażu w 3 pozycjach w obszarze hydromasażu, rozmieszczonych między miejscem do leżenia a siedzeniami, w obszarze do pływania znajduje się zespół 12 punktów do masażu pionowego. Ten oddzielny obszar, do którego można łatwo dotrzeć za pomocą wewnętrznych stopni, umożliwia wykonywanie różnych ćwiczeń fitness w wodzie, od prostego biegania pod prąd, po ćwiczenia z rozbudowanymi akcesoriami (w tym aquabike).

Z lub bez aktywności fizycznej, Swimspa Duo oferuje system chromoterapii Colour Sense z łącznie 6 podwodnymi światłami LED i odpowiednimi akcesoriami oświetleniowymi. Użytkownik może zdefiniować pojedynczy kolor lub wielokolorowe sekwencje, aby stworzyć specjalną, magiczną atmosferę. Szczególną atmosferę zapewnia opcja Surround Bluetooth Audio: dźwięk przestrzenny, jak w kinie, z subwooferem do basów, a wszystko sterowane telefonem komórkowym poprzez połączenie bluetooth..

Oprócz oczywistych dodatków, są te, których nie widać, ale są odczuwalne: Swimspa Duo posiada szereg ekskluzywnych dodatków zaprojektowanych w celu znacznego zwiększenia doznań i przedłużenia okresu użytkowania wyposażenia spa: funkcja Ultraviolet Treatment, co oznacza dezynfekcję wody za pomocą promieniowania UV; Metalowa konstrukcja (metallic structure) odporna na odkształcenia, posiadająca właściwości antykorozyjne i długą żywotność; opcja EcoSpa, termoizolacja cieplna, która pozwala zaoszczędzić energię na poziomie 69% przy zachowaniu stałej temperatury wody 38°C, nawet urządzenia zamontowanego na zewnątrz i przy bardzo niskich temperaturach.

Swimspa Duo jest idealnym rozwiązaniem dla Twojego ogrodu, werandy, przestronnego tarasu lub wnętrza. Ale możesz też zmienić zdanie: zaletą takiego kombajnu basenowego jest to, że możesz go przenieść gdziekolwiek będzisz mieszkał. Nic nie musi trwać wiecznie. Nic, oprócz zadowolenia z doskonałego zakupu.Technologia MicroSilk®

MicroSilk - regeneracja i oczyszczenie skóry

Mogą Państwo również rozszerzyć swoje wyposażenie wanny spa o hydroterapię MicroSilk, która pomaga regenerować i oczyszczać skórę.

Galeria realizacji modeli Likespa Swimspa

Firma LikeSpa to światowy producent wanien z hydromasażem, producent saun, producent jacuzzi - w tym między innymi producent zewnętrznych jacuzzi, producent ogrodowych jacuzzi i producent domowych jacuzzi. W ofercie znajdują się najlepszej jakości dżakuzi, jacuzzi domowe, jacuzzi do hotelu, jacuzzi komercyjne, jacuzzi ogrodowe, jacuzzi zewnętrzne, wanny Spa do hotelu, wanny Spa komercyjne, wanny Spa ogrodowe, sauny, sauny do hotelu, sauny domowe, sauny fińskie, sauny komercyjne, sauny ogrodowe, sauny zewnętrzne.

Producent wanien Spa a także sauny fińskie producent za cel postawił sobie zadowolenie każdego klienta, dlatego każda wanna Spa, wanna Spa do hotelu, wanna ogrodowa, wanna spa komercyjna czy wanna z hydromasażem produkowana jest z materiałów najlepszej jakości, które nie są szkodliwe ani dla środowiska, ani dla zdrowia.

Jacuzzi producent oraz sauny producent oferuje jacuzzi oraz Spa ogrodowe w atrakcyjnych cenach.

Nie czekaj – zapoznaj się z ofertą i skorzystaj! Zapraszamy!

Ponad 20 lat na rynku
Like Spa
Wanny spa z hydromasażem
Porozmawaj z doradcą