\ < stop offset="1" stop-color="#ececec"/>

COMPACT Swimspa

Komercyjne wanny spa z hydromasażem

Kształt
prostokątny
Wymiary (cm)
400 x 230 x 138 cm
Liczba miejsc
1
Pojemność
6000 l
Liczba dysz
16

Parametry techniczne

 • Miejsca siedzące: 0
 • Miejsca leżące: 1
 • Ciężar: 1150 kg
 • Dysze hydromasażu: 16
 • Panel sterowania: Balboa System Control Panel + Aux
 • Ultraviolet Treatment UV: Tak
 • Ocynkowna metalowa rama: Tak
 • Kolory oświetlenia: 5 LED podświetlane
 • Jets / Boquillas Inoxidable: Tak
 • Radzaj filtru: Nabój
 • Zestaw do pływania i fitness: Opcjonalnie
 • Nordic Insulation System: Tak
 • Kolory wewnętrznej powłoki: Biały, niebieski marmur, szterling
 • Rodzaj wykończenia obudowy zewnętrznej: Syntetyczny szary, miejski szary
 • Surround Audio Bluetooth: Opcjonalnie
 • Programowalny panel dotykowy Wi-Fi: Opcjonalnie
 • Wanna EcoSpa z podwójną izolacją termiczną ECOSpa: Opcjonalnie
Opis

COMPACT Likespa Professional

Swimspa, mimo że kompaktowy, jest całkiem duży

Compact Pool to spore swimspa i kompaktowy prywatny basen, a więc wyjątkowy na rynku. Dzięki wymiarom 400 x 230 cm oferuje dużo miejsca w wodzie i jest wyposażony w pionową kolumnę do masażu. Cała rodzina będzie się dobrze bawić w tym swimspa. Maluchy używają go jako brodzika, a dorośli mogą wykonywać ćwiczenia aquafitness lub aquagym w 2-metrowej strefie do pływania, na przemian z relaksującymi masażami przy pionowej kolumnie do masażu z 18 punktami masażu.

Ten całoroczny basen jest wystarczająco duży, a jego dysze przeciwprądu w ilości 5 sztuk są wystarczająco mocne, aby można było pływać lub chodzić w kierunku przeciwnym do strumienia. Niecka ma dwa uchwyty ze stali nierdzewnej, które oferują podporę przy ćwiczeniach aquafitness. Po treningu można zrelaksować się w miejscu do leżenia, na jednym z dwóch miejsc siedzących lub na pionowej kolumnie do masażu.

Przenośny Swimspa z niezliczonymi możliwościami

Istnieje wiele sposobów na korzystanie ze swimspa, a odnosi się to szczególnie do Compact Pool. Oprócz wszystkich możliwości oferowanych w wersji standardowej, możesz jeszcze wypróbować pakiet fitness: Uchwyt z paskiem bezpieczeństwa do pływania: łatwy do montażu dodatek do twojego swimspa. Zapobiega uderzeniom o jedną ze ścian basenu podczas pływania. Elastyczne taśmy, które pozwalają wykonywać różne ćwiczenia aquafitness i aquagym. Można je przymocować w różnych pozycjach do uchwytów ze stali nierdzewnej znajdujących się w wannie spa.

Compact Pool jest standardowo wyposażony w wiele funkcji, takich jak system oświetlenia Colour Sense do chromoterapii, składającej się z pięciu podwodnych reflektorów LED, które mogą świecić w ustawionych kolorach lub sekwencjach kolorów. Atmosfera dobrego samopoczucia stworzona za pomocą kolorowego światła, może być jeszcze spotęgowana systemem dźwiękowym Surround Audio Bluetooth. 4 głośniki hi-fi i subwoofer do basu, wszystko sterowane przez Bluetooth z telefonu komórkowego.

System filtrów kasetowych Silent pump, będący również w standardowym wyposażeniu, jest wyjątkowo cichy. Model Fitness wyposażony również w system dezynfekcji (Ultraviolet Treatment), który dzięki zastosowaniu światła UV do dezynfekcji wody, oszczędza do 80% normalnie używanych produktów do uzdatniania wody. Możesz więc wykonywać swoje ulubione czynności w krystalicznie czystej wodzie, otoczony kolorowym światłem i spektakularnym dźwiękiem; niespotykane, bezcenne doświadczenie.Technologia MicroSilk®

MicroSilk - regeneracja i oczyszczenie skóry

Mogą Państwo również rozszerzyć swoje wyposażenie wanny spa o hydroterapię MicroSilk, która pomaga regenerować i oczyszczać skórę.

Galeria realizacji modeli Likespa Swimspa

Firma LikeSpa to światowy producent wanien z hydromasażem, producent saun, producent jacuzzi - w tym między innymi producent zewnętrznych jacuzzi, producent ogrodowych jacuzzi i producent domowych jacuzzi. W ofercie znajdują się najlepszej jakości dżakuzi, jacuzzi domowe, jacuzzi do hotelu, jacuzzi komercyjne, jacuzzi ogrodowe, jacuzzi zewnętrzne, wanny Spa do hotelu, wanny Spa komercyjne, wanny Spa ogrodowe, sauny, sauny do hotelu, sauny domowe, sauny fińskie, sauny komercyjne, sauny ogrodowe, sauny zewnętrzne.

Producent wanien Spa a także sauny fińskie producent za cel postawił sobie zadowolenie każdego klienta, dlatego każda wanna Spa, wanna Spa do hotelu, wanna ogrodowa, wanna spa komercyjna czy wanna z hydromasażem produkowana jest z materiałów najlepszej jakości, które nie są szkodliwe ani dla środowiska, ani dla zdrowia.

Jacuzzi producent oraz sauny producent oferuje jacuzzi oraz Spa ogrodowe w atrakcyjnych cenach.

Nie czekaj – zapoznaj się z ofertą i skorzystaj! Zapraszamy!

Ponad 20 lat na rynku
Like Spa
Wanny spa z hydromasażem
Porozmawaj z doradcą