\ < stop offset="1" stop-color="#ececec"/>

ANTIGUA Professional

Komercyjne wanny spa z hydromasażem

Kształt
nieregularny
Wymiary (cm)
278 x 278 x 100 cm
Liczba miejsc
7
Pojemność
1410 l
Liczba dysz
28

Parametry techniczne

 • Miejsca siedzące: 7
 • Miejsca leżące: 0
 • Ciężar: 280 kg
 • Dysze wodne: 14
 • Dysze powietrzne: 14
 • Ocynkowana metalowa rama: Tak
 • Jets / Boquillas Inoxidable: Opcjonalny
 • Kolory wewnętrznej powłoki: Biały, niebieski marmur, szterling
 • Rodzaj wykończenia powłoki:
  Akryl
 • Oświetlenie: 1 dioda LED
Opis

ANTIGUA Likespa Professional

Hydromasaż razy osiem

Spa model Antigua do użytku komercyjnego to jacuzzi o „odpowiednich” rozmiarach (średnica 2,78 m) dla maksymalnie 7 osób. Jego ośmiokątna konstrukcja i staranne wykonanie oznaczają ekskluzywną wartość dodaną dla hoteli, lokali mieszkalnych, salonów kosmetycznych, spa i innych obiektów publicznych. Niemniej jednak model Antigua jest również popularny wśród użytkowników prywatnych, chcących posiadać jacuzzi, które oferuje wszystkie luksusy jakie niosą ze sobą modele jacuzzi komercyjnych.

Radosna przyjemność

Spa Antigua jest jednym z wielu jacuzzi przelewowych serii Professional. W wannie woda przelewa się przelewem do zbiornika wyrównawczego, z którego woda w niecce uzupełniana jest w chwili, gdy użytownik opuści basen. W ten sposób poziom wody utrzymuje się na stałej wysokości.

Urządzenia techniczne jacuzzi są instalowane osobno i składają się z podwójnej pompy do hydromasażu, niezależnie działających pomp do wtłaczania powietrza i filtracji (z filtrem piaskowym) oraz z wydajnego podgrzewacza wody. Do tego należy także panel kontrolny do sterowania wszystkimi elementami. Proponujemy opcjonalnie również generator ozonu, dzięki któremu woda pozostaje krystalicznie czysta, nawet podczas intensywnego korzystania ze spa.

Model Antigua jest idealnym jacuzzi do obiektów użyteczności publicznej do intensywnego korzystania. Urządzenia techniczne gwarantują niezawodne, długoletnie funkcjonowanie przy codziennym i ciągłym użytkowaniu. Występuje w trzech kolorach: White, Blue Marble, Sterling.

Kolekcja Professional Spa

"Professional" oznacza stworzony przez profesjonalistów

Seria modeli wanien z hydromasażem(Professional Spa) obejmuje wanny z hydromasażem o bardzo dużej mocy, maksymalnej wydajności i trwałości, co jest koniecznym warunkiem oferowanych Spa w tym segmencie. Seria jest wynikiem wielu lat doświadczeń.

Jest to seria składająca się z jacuzzi „do zabudowy” (bez obudowy), w różnych wymiarach, z różnymi możliwościami wykonania stuktury wanny: akryl, stal nierdzewna lub mozaika. Systemy filtracyjne dobierane są osobno w celu optymalnego dostosowania do warunków w jakich użytkowane będzie Spa.

Professional oznacza stworzony przez profesjonalistów, których oferowane produkty gwarantują tak wysoki poziom jakości.


Metallic Structure

Solidna metalowa konstrukcja, która wydłuża żywotność spa

Jednym z tajników wytrzymałości oferowanych spa jest metalowa konstrukcja zabezpieczona antykorozyjnie, która przenosi cały ciężar spa i zapenia maksymalną odporność na odkształcenia. Została dokładnie przetestowana w wilgotnych warunkach i ekstremalnych temperaturach, dzięki czemu jest odporna na starzenie nawet w warunkach zewnętrznych.

Metallic Structure jest instalowana we wszystkich spa z obudową i we wszystkich spa do zabudowy. Ze względu na trwałość oferujemy 15-letnią gwarancję na tę konstrukcję.


Barcelona Design

Innowacyjny design, kreatywna technologia

Barcelona jest jednym ze światowych miast designu. Jego kosmopolityczny charakter i twórcza tradycja sprawiają, że jest ona jedną z kolebek głównych trendów na świecie i jednym z biegunów innowacyjności w Europie.

Twórcze powołanie i strategiczna wizja inspirują do tworzenia naprawdę wyjątkowych spa, z własnym charakterem i ekskluzywnym designem. Zaangażowanie w innowację i projektowanie zdecydowanie prowadzi do atrakcyjnego, nowoczesnego i ekskluzywnego produktu, z silnym naciskiem na jakość, wydajność energetyczną i przyjazność dla środowiska wszystkich linii produktowych.


Made In Europe

Spa projektowane i produkowane z oznaczeniem produktu europejskiego.

W przeciwieństwie do tendencji do outsourcingu produkcji, produkty serii Professional produkowane są w Europie i uzyskały certyfikaty najwyższej jakości (ISO 9001 i oznakowanie CE).

System produkcji działa w oparciu na strategii LEAN Manufacturing i jest wyposażony w nowoczesny park maszynowy zatrudniający doświadczony i wymagający zespół ekspertów. Jednocześnie dział R&D&I oraz projektanci pracują nad poprawą technologii, designu i odczuć użytkowników spa na wysoce konkurencyjnym europejskim rynku. To jest nasze wyzwanie: design, trwałość, jakość i serwis (nie tylko sprzedaż) wysokiej jakości Spa Made in Europe.


Relax Impact System

Otaczające morze bąbelków, w którym zanurzone jest twoje ciało

Relax Impact System to doskonałe uzupełnienie kompleksowego i całościowego masażu spa. Składa się z dodatkowej pompy do masażu podgrzewanym powietrzem, która prowadzi do dysz poniżej nóg i pośladków użytkownika.

Całkowicie niezależna pompa zasysa powietrze z otoczenia, podgrzewa je aż do osiągnięcia temperatury wody. Dzięki Relax Impact System możesz skorzystać z relaksującego masażu w swoim spa. Powietrze po ujściu spod stóp i pośladków, przekształca się w morze bąbelków, okalających ciało i wywołujących wyjątkowo relaksujące uczucie.
Technologia MicroSilk®

MicroSilk - regeneracja i oczyszczenie skóry

Mogą Państwo również rozszerzyć swoje wyposażenie wanny spa o hydroterapię MicroSilk, która pomaga regenerować i oczyszczać skórę.

Galeria realizacji modeli Likespa Professional

Ponad 20 lat na rynku
Like Spa
Wanny spa z hydromasażem
Porozmawaj z doradcą