\ < stop offset="1" stop-color="#ececec"/>

CAPRI Professional

Komercyjne wanny spa z hydromasażem

Kształt
okrągły
Wymiary (cm)
Ø 230 x 100 cm
Liczba miejsc
5
Pojemność
1120 l
Liczba dysz
18

Parametry techniczne

 • Miejsca siedzące: 5
 • Miejsca leżące: 0
 • Ciężar: 175 kg
 • Dysze wodne: 8
 • Dysze powietrzne: 10
 • Ocynkowana metalowa rama: Tak
 • Jets / Boquillas Inoxidable: Opcjonalny
 • Kolory wewnętrznej powłoki: Biały, niebieski marmur, szterling, perłowy cień, kamea, piasek
 • Rodzaj wykończenia powłoki:
  Akryl
 • Oświetlenie: 1 dioda LED
 • Zbiornik wyrównawczy: Opcjonalnie 1 000 l
Opis

CAPRI Likespa Professional

Jaccuzi, okrągłe i praktyczne

Spa Capri do użytku komercyjnego z kategorii Professional Spa to jaccuzi z 5 miejscami, które ma pełny cykl hydromasażu i wyposażone jest w 8 dysz hydro. Dodatkowo 10 iniektorów do wprowadzania ciepłego powietrza Systemu Relax Impact wtłacza do wody tysiące pęcherzyków powietrza, rozluźniających mięśnie i błogo otulających ciało. Jaccuzi dzięki różnym ustawieniom oferuje pełny cykl relaksacyjny dostosowany do różnych potrzeb użytkowników. Podobnie jak pozostałe komercyjne modele spa, również to spa jest z rynną przelewową. Przelew, zaprojektowany ujmująco estetycznie sprawia, że poziom wody pozostaje taki sam niezależnie od liczby użytkowników, ponieważ woda jest automatycznie uzupełniana dzięki zbiornikowi wyrównawczemu w chwili, gdy użytkownicy opuszczają spa.

Spa Capri jest praktycznie identyczne z modelem Rodas. Różni się jednak niektórymi szczegółami technicznymi, a przede wszystkim ma specjalną funkcję: Capri jest wyposażone w podwodną lampę LED do chromoterapi. Reflektor oświetla wodę, a tym samym otoczenie w pożądanym kolorze, zwiększając uczucie relaksu i odprężenia. Opcjonalnie dysze i iniektory są dostępne również w wykonaniu ze stali nierdzewnej. Sprawiają, że produkt jest jeszcze bardziej atrakcyjny i wyjątkowy, a piezoelektryczne przyciski powodują również, że włączanie i wyłączanie jest dziecinnie proste.

Jaccuzi dla obiektów użyteczności publicznej

Capri to jaccuzi komercyjne stosunkowo niewielkich rozmiarów w swojej kategorii. Przy średnicy 2,30m i wyrafinowanym designie jest to jaccuzi praktyczne i łatwe do amortyzacji. Ten model wybierają firmy oferujące usługi spa, hotele, ale także osoby prywatne do domów. Model ten jest bardzo popularny również wśród użytkowników, którzy cenią sobie wydajność i funkcjonalność profesjonalnego jaccuzi. Występuje w pięciu kolorach: White, Cameo, Blue Marble, Pearl Shadow, Sterling.

Kolekcja Professional Spa

"Professional" oznacza stworzony przez profesjonalistów

Seria modeli wanien z hydromasażem(Professional Spa) obejmuje wanny z hydromasażem o bardzo dużej mocy, maksymalnej wydajności i trwałości, co jest koniecznym warunkiem oferowanych Spa w tym segmencie. Seria jest wynikiem wielu lat doświadczeń.

Jest to seria składająca się z jaccuzi „do zabudowy” (bez obudowy), w różnych wymiarach, z różnymi możliwościami wykonania stuktury wanny: akryl, stal nierdzewna lub mozaika. Systemy filtracyjne dobierane są osobno w celu optymalnego dostosowania do warunków w jakich użytkowane będzie Spa.

Professional oznacza stworzony przez profesjonalistów, których oferowane produkty gwarantują tak wysoki poziom jakości.


Metallic Structure

Solidna metalowa konstrukcja, która wydłuża żywotność spa

Jednym z tajników wytrzymałości oferowanych spa jest metalowa konstrukcja zabezpieczona antykorozyjnie, która przenosi cały ciężar spa i zapenia maksymalną odporność na odkształcenia. Została dokładnie przetestowana w wilgotnych warunkach i ekstremalnych temperaturach, dzięki czemu jest odporna na starzenie nawet w warunkach zewnętrznych.

Metallic Structure jest instalowana we wszystkich spa z obudową i we wszystkich spa do zabudowy. Ze względu na trwałość oferujemy 15-letnią gwarancję na tę konstrukcję.


Barcelona Design

Innowacyjny design, kreatywna technologia

Barcelona jest jednym ze światowych miast designu. Jego kosmopolityczny charakter i twórcza tradycja sprawiają, że jest ona jedną z kolebek głównych trendów na świecie i jednym z biegunów innowacyjności w Europie.

Twórcze powołanie i strategiczna wizja inspirują do tworzenia naprawdę wyjątkowych spa, z własnym charakterem i ekskluzywnym designem. Zaangażowanie w innowację i projektowanie zdecydowanie prowadzi do atrakcyjnego, nowoczesnego i ekskluzywnego produktu, z silnym naciskiem na jakość, wydajność energetyczną i przyjazność dla środowiska wszystkich linii produktowych.


Made In Europe

Spa projektowane i produkowane z oznaczeniem produktu europejskiego.

W przeciwieństwie do tendencji do outsourcingu produkcji, produkty serii Professional produkowane są w Europie i uzyskały certyfikaty najwyższej jakości (ISO 9001 i oznakowanie CE).

System produkcji działa w oparciu na strategii LEAN Manufacturing i jest wyposażony w nowoczesny park maszynowy zatrudniający doświadczony i wymagający zespół ekspertów. Jednocześnie dział R&D&I oraz projektanci pracują nad poprawą technologii, designu i odczuć użytkowników spa na wysoce konkurencyjnym europejskim rynku. To jest nasze wyzwanie: design, trwałość, jakość i serwis (nie tylko sprzedaż) wysokiej jakości Spa Made in Europe.


Relax Impact System

Otaczające morze bąbelków, w którym zanurzone jest twoje ciało

Relax Impact System to doskonałe uzupełnienie kompleksowego i całościowego masażu spa. Składa się z dodatkowej pompy do masażu podgrzewanym powietrzem, która prowadzi do dysz poniżej nóg i pośladków użytkownika.

Całkowicie niezależna pompa zasysa powietrze z otoczenia, podgrzewa je aż do osiągnięcia temperatury wody. Dzięki Relax Impact System możesz skorzystać z relaksującego masażu w swoim spa. Powietrze po ujściu spod stóp i pośladków, przekształca się w morze bąbelków, okalających ciało i wywołujących wyjątkowo relaksujące uczucie.
Technologia MicroSilk®

MicroSilk - regeneracja i oczyszczenie skóry

Mogą Państwo również rozszerzyć swoje wyposażenie wanny spa o hydroterapię MicroSilk, która pomaga regenerować i oczyszczać skórę.

Galeria realizacji modeli Likespa Professional

Ponad 20 lat na rynku
Like Spa
Wanny spa z hydromasażem
Porozmawaj z doradcą