\ < stop offset="1" stop-color="#ececec"/>

IZARO Professional

Komercyjne wanny spa z hydromasażem

Kształt
nieregularny
Wymiary (cm)
460 x 280 x 100 cm
Liczba miejsc
7
Pojemność
2940 l
Liczba dysz
63

Parametry techniczne

 • Miejsca siedzące: 5
 • Miejsca leżące: 2
 • Ciężar: 508 kg
 • Dysze wodne: 53
 • Dysze powietrzne: 10
 • Ocynkowana metalowa rama: Tak
 • Jets / Boquillas Inoxidable: tak
 • Zbiornik wyrównawczy:
  Opcjonalnie (2000 l)
 • Kolory wewnętrznej powłoki: Biały, niebieski marmur, szterling
 • Rodzaj wykończenia powłoki:
  Akryl
 • Oświetlenie: 2 diody LED
Opis

IZARO Likespa Professional

Najbardziej luksusowe jaccuzi do użytku komercyjnego

Model Spa Izaro jest najbardziej kompletnym i ekskluzywnym komercyjnym spa, przyciągającym wzrok w obiektach często odwiedzanych przez wymagających użytkowników. Awangardowy design "Made in Barcelona"i 7 miejsc: to jaccuzi najbardziej przestronne z największą ilością funkcji. Kupno Spa Izaro to idealne rozwiązanie dla stref odnowy biologicznej, basenów termalnych i stref relaksu w obiektach i klubach sportowych.

Model ten ma dwa wygodne i obszerne miejsca leżące z szeregiem dysz i iniektorów powietrznych do pełnego masażu od górnej części pleców po łydki i stóp. Pozostałe pozycje mają różne rozmieszczenia dysz i iniektorów zagłębionych, bez wystających elementów aby ułatwić przemieszczanie między pozycjami.

W sumie 53 dysze do hydroterapii i 10 iniektorów do wtłaczania ciepłego powietrza (część Systemu Relax Impact ), wszystkie w estetycznej obudowie ze stali nierdzewnej, oferują kompletny cykl hydroterapii, specjalnie zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby entuzjastów sportu, którzy oprócz relaksacji, pragną również zastosowań dekontrakcyjnych i masaży lipoaktywnych. Dodatkowo model ten wyposażony jest w dwie lampy LED do chromoterapi. Są one umieszczane pod wodą i wypełniają całą toń w różnych kolorach, wzmacniając jeszcze bardziej efekt hydromasażu.

Podobnie jak pozostałe komercyjne modele spa, również to spa jest przelewowe. Jest on wyposażony w zbiornik wyrównawczy, dzięki któremu poziom wody jest zawsze taki sam niezależnie od liczby użytkowników. Rynna przelewowa standardowo wyposażona jest w kratkę. Przelew może być też wypełniony innymi materiałmi , np. z kamieni lub kory drzewnej.

Jacht na horyzoncie!

Izaro to ekskluzywne jaccuzi, przypominające pokład jachtu. W rzeczywistości model ten był już wielokrotnie instalowany na pokładach luksusowych jachtów, ale przede wszystkim ten wyróżniający się element, jakim jest wysokiej klasy jaccuzi można znaleźć w obiektach sportowych, takich jak centra fitness, baseny i prywatne obiekty sportowe, a także wiele innych obiektów użytku publicznego. Jaccuzi jest w pełni wyposażone i posiada metalowe poręcze oraz uchwyty ze stali nierdzewnej, które ułatwiają wchodzenie, wychodzenie i zmianę pozycji w jaccuzi.

Oprócz ujmującej estetyki, spa oferuje zaawansowaną technologię. Sprawnie funkcjonujący i niezawodny system składa się z wydajnego podgrzewania wody, podwójnej pompy do hydromasażu i niezależnych pomp do wtłaczania powietrza i systemu filtracyjnego. System jest instalowany na zewnątrz i dostarczany osobno wraz z panelem kontrolnym do sterowania wszystkimi komponentami. Spa Izaros łączy w doskonałą całość technologię z designer. Występuje w trzech kolorach: White, Blue Marble, Sterling.

Kolekcja Professional Spa

"Professional" oznacza stworzony przez profesjonalistów

Seria modeli wanien z hydromasażem(Professional Spa) obejmuje wanny z hydromasażem o bardzo dużej mocy, maksymalnej wydajności i trwałości, co jest koniecznym warunkiem oferowanych Spa w tym segmencie. Seria jest wynikiem wielu lat doświadczeń.

Jest to seria składająca się z jaccuzi „do zabudowy” (bez obudowy), w różnych wymiarach, z różnymi możliwościami wykonania stuktury wanny: akryl, stal nierdzewna lub mozaika. Systemy filtracyjne dobierane są osobno w celu optymalnego dostosowania do warunków w jakich użytkowane będzie Spa.

Professional oznacza stworzony przez profesjonalistów, których oferowane produkty gwarantują tak wysoki poziom jakości.


Metallic Structure

Solidna metalowa konstrukcja, która wydłuża żywotność spa

Jednym z tajników wytrzymałości oferowanych spa jest metalowa konstrukcja zabezpieczona antykorozyjnie, która przenosi cały ciężar spa i zapenia maksymalną odporność na odkształcenia. Została dokładnie przetestowana w wilgotnych warunkach i ekstremalnych temperaturach, dzięki czemu jest odporna na starzenie nawet w warunkach zewnętrznych.

Metallic Structure jest instalowana we wszystkich spa z obudową i we wszystkich spa do zabudowy. Ze względu na trwałość oferujemy 15-letnią gwarancję na tę konstrukcję.


Barcelona Design

Innowacyjny design, kreatywna technologia

Barcelona jest jednym ze światowych miast designu. Jego kosmopolityczny charakter i twórcza tradycja sprawiają, że jest ona jedną z kolebek głównych trendów na świecie i jednym z biegunów innowacyjności w Europie.

Twórcze powołanie i strategiczna wizja inspirują do tworzenia naprawdę wyjątkowych spa, z własnym charakterem i ekskluzywnym designem. Zaangażowanie w innowację i projektowanie zdecydowanie prowadzi do atrakcyjnego, nowoczesnego i ekskluzywnego produktu, z silnym naciskiem na jakość, wydajność energetyczną i przyjazność dla środowiska wszystkich linii produktowych.


Made In Europe

Spa projektowane i produkowane z oznaczeniem produktu europejskiego.

W przeciwieństwie do tendencji do outsourcingu produkcji, produkty serii Professional produkowane są w Europie i uzyskały certyfikaty najwyższej jakości (ISO 9001 i oznakowanie CE).

System produkcji działa w oparciu na strategii LEAN Manufacturing i jest wyposażony w nowoczesny park maszynowy zatrudniający doświadczony i wymagający zespół ekspertów. Jednocześnie dział R&D&I oraz projektanci pracują nad poprawą technologii, designu i odczuć użytkowników spa na wysoce konkurencyjnym europejskim rynku. To jest nasze wyzwanie: design, trwałość, jakość i serwis (nie tylko sprzedaż) wysokiej jakości Spa Made in Europe.


Relax Impact System

Otaczające morze bąbelków, w którym zanurzone jest twoje ciało

Relax Impact System to doskonałe uzupełnienie kompleksowego i całościowego masażu spa. Składa się z dodatkowej pompy do masażu podgrzewanym powietrzem, która prowadzi do dysz poniżej nóg i pośladków użytkownika.

Całkowicie niezależna pompa zasysa powietrze z otoczenia, podgrzewa je aż do osiągnięcia temperatury wody. Dzięki Relax Impact System możesz skorzystać z relaksującego masażu w swoim spa. Powietrze po ujściu spod stóp i pośladków, przekształca się w morze bąbelków, okalających ciało i wywołujących wyjątkowo relaksujące uczucie.
Technologia MicroSilk®

MicroSilk - regeneracja i oczyszczenie skóry

Mogą Państwo również rozszerzyć swoje wyposażenie wanny spa o hydroterapię MicroSilk, która pomaga regenerować i oczyszczać skórę.

Galeria realizacji modeli Likespa Professional

Ponad 20 lat na rynku
Like Spa
Wanny spa z hydromasażem
Porozmawaj z doradcą