\ < stop offset="1" stop-color="#ececec"/>

IZARO Professional

Komercyjne wanny spa z hydromasażem

Kształt
nieregularny
Wymiary (cm)
460 x 280 x 100 cm
Liczba miejsc
7
Pojemność
2940 l
Liczba dysz
63

Parametry techniczne

 • Miejsca siedzące: 5
 • Miejsca leżące: 2
 • Ciężar: 508 kg
 • Dysze wodne: 53
 • Dysze powietrzne: 10
 • Ocynkowana metalowa rama: Tak
 • Jets / Boquillas Inoxidable: tak
 • Zbiornik wyrównawczy:
  Opcjonalnie (2000 l)
 • Kolory wewnętrznej powłoki: Biały, niebieski marmur, szterling
 • Rodzaj wykończenia powłoki:
  Akryl
 • Oświetlenie: 2 diody LED
Opis

IZARO Likespa Professional

Najbardziej luksusowe jaccuzi do użytku komercyjnego

Model Spa Izaro jest najbardziej kompletnym i ekskluzywnym komercyjnym spa, przyciągającym wzrok w obiektach często odwiedzanych przez wymagających użytkowników. Awangardowy design "Made in Barcelona"i 7 miejsc: to jaccuzi najbardziej przestronne z największą ilością funkcji. Kupno Spa Izaro to idealne rozwiązanie dla stref odnowy biologicznej, basenów termalnych i stref relaksu w obiektach i klubach sportowych.

Model ten ma dwa wygodne i obszerne miejsca leżące z szeregiem dysz i iniektorów powietrznych do pełnego masażu od górnej części pleców po łydki i stóp. Pozostałe pozycje mają różne rozmieszczenia dysz i iniektorów zagłębionych, bez wystających elementów aby ułatwić przemieszczanie między pozycjami.

W sumie 53 dysze do hydroterapii i 10 iniektorów do wtłaczania ciepłego powietrza (część Systemu Relax Impact ), wszystkie w estetycznej obudowie ze stali nierdzewnej, oferują kompletny cykl hydroterapii, specjalnie zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby entuzjastów sportu, którzy oprócz relaksacji, pragną również zastosowań dekontrakcyjnych i masaży lipoaktywnych. Dodatkowo model ten wyposażony jest w dwie lampy LED do chromoterapi. Są one umieszczane pod wodą i wypełniają całą toń w różnych kolorach, wzmacniając jeszcze bardziej efekt hydromasażu.

Podobnie jak pozostałe komercyjne modele spa, również to spa jest przelewowe. Jest on wyposażony w zbiornik wyrównawczy, dzięki któremu poziom wody jest zawsze taki sam niezależnie od liczby użytkowników. Rynna przelewowa standardowo wyposażona jest w kratkę. Przelew może być też wypełniony innymi materiałmi , np. z kamieni lub kory drzewnej.

Jacht na horyzoncie!

Izaro to ekskluzywne jaccuzi, przypominające pokład jachtu. W rzeczywistości model ten był już wielokrotnie instalowany na pokładach luksusowych jachtów, ale przede wszystkim ten wyróżniający się element, jakim jest wysokiej klasy jaccuzi można znaleźć w obiektach sportowych, takich jak centra fitness, baseny i prywatne obiekty sportowe, a także wiele innych obiektów użytku publicznego. Jaccuzi jest w pełni wyposażone i posiada metalowe poręcze oraz uchwyty ze stali nierdzewnej, które ułatwiają wchodzenie, wychodzenie i zmianę pozycji w jaccuzi.

Oprócz ujmującej estetyki, spa oferuje zaawansowaną technologię. Sprawnie funkcjonujący i niezawodny system składa się z wydajnego podgrzewania wody, podwójnej pompy do hydromasażu i niezależnych pomp do wtłaczania powietrza i systemu filtracyjnego. System jest instalowany na zewnątrz i dostarczany osobno wraz z panelem kontrolnym do sterowania wszystkimi komponentami. Spa Izaros łączy w doskonałą całość technologię z designer. Występuje w trzech kolorach: White, Blue Marble, Sterling.

Kolekcja Professional Spa

"Professional" oznacza stworzony przez profesjonalistów

Seria modeli wanien z hydromasażem(Professional Spa) obejmuje wanny z hydromasażem o bardzo dużej mocy, maksymalnej wydajności i trwałości, co jest koniecznym warunkiem oferowanych Spa w tym segmencie. Seria jest wynikiem wielu lat doświadczeń.

Jest to seria składająca się z jaccuzi „do zabudowy” (bez obudowy), w różnych wymiarach, z różnymi możliwościami wykonania stuktury wanny: akryl, stal nierdzewna lub mozaika. Systemy filtracyjne dobierane są osobno w celu optymalnego dostosowania do warunków w jakich użytkowane będzie Spa.

Professional oznacza stworzony przez profesjonalistów, których oferowane produkty gwarantują tak wysoki poziom jakości.


Metallic Structure

Solidna metalowa konstrukcja, która wydłuża żywotność spa

Jednym z tajników wytrzymałości oferowanych spa jest metalowa konstrukcja zabezpieczona antykorozyjnie, która przenosi cały ciężar spa i zapenia maksymalną odporność na odkształcenia. Została dokładnie przetestowana w wilgotnych warunkach i ekstremalnych temperaturach, dzięki czemu jest odporna na starzenie nawet w warunkach zewnętrznych.

Metallic Structure jest instalowana we wszystkich spa z obudową i we wszystkich spa do zabudowy. Ze względu na trwałość oferujemy 15-letnią gwarancję na tę konstrukcję.


Barcelona Design

Innowacyjny design, kreatywna technologia

Barcelona jest jednym ze światowych miast designu. Jego kosmopolityczny charakter i twórcza tradycja sprawiają, że jest ona jedną z kolebek głównych trendów na świecie i jednym z biegunów innowacyjności w Europie.

Twórcze powołanie i strategiczna wizja inspirują do tworzenia naprawdę wyjątkowych spa, z własnym charakterem i ekskluzywnym designem. Zaangażowanie w innowację i projektowanie zdecydowanie prowadzi do atrakcyjnego, nowoczesnego i ekskluzywnego produktu, z silnym naciskiem na jakość, wydajność energetyczną i przyjazność dla środowiska wszystkich linii produktowych.


Made In Europe

Spa projektowane i produkowane z oznaczeniem produktu europejskiego.

W przeciwieństwie do tendencji do outsourcingu produkcji, produkty serii Professional produkowane są w Europie i uzyskały certyfikaty najwyższej jakości (ISO 9001 i oznakowanie CE).

System produkcji działa w oparciu na strategii LEAN Manufacturing i jest wyposażony w nowoczesny park maszynowy zatrudniający doświadczony i wymagający zespół ekspertów. Jednocześnie dział R&D&I oraz projektanci pracują nad poprawą technologii, designu i odczuć użytkowników spa na wysoce konkurencyjnym europejskim rynku. To jest nasze wyzwanie: design, trwałość, jakość i serwis (nie tylko sprzedaż) wysokiej jakości Spa Made in Europe.


Relax Impact System

Otaczające morze bąbelków, w którym zanurzone jest twoje ciało

Relax Impact System to doskonałe uzupełnienie kompleksowego i całościowego masażu spa. Składa się z dodatkowej pompy do masażu podgrzewanym powietrzem, która prowadzi do dysz poniżej nóg i pośladków użytkownika.

Całkowicie niezależna pompa zasysa powietrze z otoczenia, podgrzewa je aż do osiągnięcia temperatury wody. Dzięki Relax Impact System możesz skorzystać z relaksującego masażu w swoim spa. Powietrze po ujściu spod stóp i pośladków, przekształca się w morze bąbelków, okalających ciało i wywołujących wyjątkowo relaksujące uczucie.
Technologia MicroSilk®

MicroSilk - regeneracja i oczyszczenie skóry

Mogą Państwo również rozszerzyć swoje wyposażenie wanny spa o hydroterapię MicroSilk, która pomaga regenerować i oczyszczać skórę.

Galeria realizacji modeli Likespa Professional

Firma LikeSpa to światowy producent wanien z hydromasażem, producent saun, producent jacuzzi - w tym między innymi producent zewnętrznych jacuzzi, producent ogrodowych jacuzzi i producent domowych jacuzzi. W ofercie znajdują się najlepszej jakości dżakuzi, jacuzzi domowe, jacuzzi do hotelu, jacuzzi komercyjne, jacuzzi ogrodowe, jacuzzi zewnętrzne, wanny Spa do hotelu, wanny Spa komercyjne, wanny Spa ogrodowe, sauny, sauny do hotelu, sauny domowe, sauny fińskie, sauny komercyjne, sauny ogrodowe, sauny zewnętrzne.

Producent wanien Spa a także sauny fińskie producent za cel postawił sobie zadowolenie każdego klienta, dlatego każda wanna Spa, wanna Spa do hotelu, wanna ogrodowa, wanna spa komercyjna czy wanna z hydromasażem produkowana jest z materiałów najlepszej jakości, które nie są szkodliwe ani dla środowiska, ani dla zdrowia.

Jacuzzi producent oraz sauny producent oferuje jacuzzi oraz Spa ogrodowe w atrakcyjnych cenach.

Nie czekaj – zapoznaj się z ofertą i skorzystaj! Zapraszamy!

Ponad 20 lat na rynku
Like Spa
Wanny spa z hydromasażem
Porozmawaj z doradcą