\ < stop offset="1" stop-color="#ececec"/>

OSLO Professional

Komercyjne wanny spa z hydromasażem

Kształt
okrągły
Wymiary (cm)
Ø 300 x 100 cm
Liczba miejsc
9
Pojemność
2290 l
Liczba dysz
36

Parametry techniczne

 • Miejsca siedzące: 9
 • Miejsca leżące: 0
 • Ciężar: 526 kg
 • Dysze wodne: 18
 • Dysze powietrzne: 18
 • Ocynkowana metalowa rama: Tak
 • Jets / Boquillas Inoxidable: Opcjonalny
 • Zbiornik wyrównawczy:
  Opcjonalnie (2000 l)
 • Kolory wewnętrznej powłoki: Fusain, Aster, Bahamas, Zinnia, Noisetier, Gravier, Camel, Pierre
 • Rodzaj wykończenia powłoki:
  Mozaika
 • Oświetlenie: 1 dioda LED
Opis

OSLO Likespa Professional

Diametralnie kompletne jaccuzi

W modelu Oslo inspirowaliśmy się skandynawską kulturą wellness, w której na pierwszym miejscu jest wspólne rozkoszowanie i relaks: w ogrodzie, zatopione w tarasie, na werandzie lub w strefie wellness ośrodków wypoczynkowych. Jeśli chcesz kupić przestronne, wszechstronne, okrągłe jaccuzi, nasz model Oslo jest właśnie dla Ciebie: 3 metry średnicy i wystarczająco dużo miejsca dla 9 osób. Wszystkie wykończenia są wykonane ze szklanej mozaiki i estetyką przypominają basen, przy tym możesz wybrać spośród 8 różnych kolorów, co pozwali Ci dopasować to jaccuzi do każdego otoczenia.

W skład modelu Oslo wchodzą: 18 dysz do hydromasażu i 18 iniektorów, które pod ciśnieniem powodują wirowanie bąbelków powietrza w wodzie (tzw. System Relax Impact), zwiększając efekt hydroterapeutyczny przy uderzeniu w mięśnie ciała. Występują w sumie trzy różne konfiguracje poszczególnych dysz i iniektorów. Zakres dostawy obejmuje również podwodne oświetlenie LED-y do efektów chromoterapeutycznych, które poprzez kolorowe iluminacje zatopią otoczenie w przyjemnych kolorach.

Świetne uzupełnienie sportu

Wyniki sportowe, jak również ogólna sprawność fizyczna zależą od trzech czynników: samej aktywności fizycznej, snu oraz utrzymania mięśni i stawów. Trzeci czynnik, podobnie jak pozostałe, ma duże znaczenie. Dlatego niezwykle ważne jest rozciąganie mięśni i rozluźnienie mięśni po wysiłku. Tu do gry wchodzą nasze jaccuzi. Model Oslo pozwala na zdrowy masaż, od górnej części pleców do nóg, łydek i co najważniejsze, kostek (wskazany dla koszykarzy, piłkarzy, tenisistów, narciarzy lub łyżwiarzy lub też dla tych osób, które pracują dużo w pozycji stojącej).

Spa Oslo, podobnie jak inne modele w kategorii jaccuzi komercyjnych, to spa przelewowe z białą plastikową kratką przelewową lub opcjonalnie z drewnianą kratką przelewową. Do urządzeń technicznych należy zbiornik wyrównawczy, który zbiera przelewaną wodę w chwili, gdy więcej użytkowników wchodzi do jaccuzi i wprowadza ją z powrotem do niecki, gdy poziom wody spada. Do urządzeń technicznych należą też podwójne pompy do hydromasażu, wydajne i efektywne podgrzewanie wody, pompa do wprowadzania powietrza wstępnie podgrzanego do temperatury wody oraz niezależna pompę do filtrowania wody za pomocą filtra piaskowego. Polecamy również generator ozonu, który sprawia, że oczyszczanie wody i dezynfekcja są bardziej wydajne, szczególnie w przypadku intensywnego i ciągłego korzystania ze spa.

Kolekcja Professional Spa

"Professional" oznacza stworzony przez profesjonalistów

Seria modeli wanien z hydromasażem(Professional Spa) obejmuje wanny z hydromasażem o bardzo dużej mocy, maksymalnej wydajności i trwałości, co jest koniecznym warunkiem oferowanych Spa w tym segmencie. Seria jest wynikiem wielu lat doświadczeń.

Jest to seria składająca się z jaccuzi „do zabudowy” (bez obudowy), w różnych wymiarach, z różnymi możliwościami wykonania stuktury wanny: akryl, stal nierdzewna lub mozaika. Systemy filtracyjne dobierane są osobno w celu optymalnego dostosowania do warunków w jakich użytkowane będzie Spa.

Professional oznacza stworzony przez profesjonalistów, których oferowane produkty gwarantują tak wysoki poziom jakości.


Metallic Structure

Solidna metalowa konstrukcja, która wydłuża żywotność spa

Jednym z tajników wytrzymałości oferowanych spa jest metalowa konstrukcja zabezpieczona antykorozyjnie, która przenosi cały ciężar spa i zapenia maksymalną odporność na odkształcenia. Została dokładnie przetestowana w wilgotnych warunkach i ekstremalnych temperaturach, dzięki czemu jest odporna na starzenie nawet w warunkach zewnętrznych.

Metallic Structure jest instalowana we wszystkich spa z obudową i we wszystkich spa do zabudowy. Ze względu na trwałość oferujemy 15-letnią gwarancję na tę konstrukcję.


Barcelona Design

Innowacyjny design, kreatywna technologia

Barcelona jest jednym ze światowych miast designu. Jego kosmopolityczny charakter i twórcza tradycja sprawiają, że jest ona jedną z kolebek głównych trendów na świecie i jednym z biegunów innowacyjności w Europie.

Twórcze powołanie i strategiczna wizja inspirują do tworzenia naprawdę wyjątkowych spa, z własnym charakterem i ekskluzywnym designem. Zaangażowanie w innowację i projektowanie zdecydowanie prowadzi do atrakcyjnego, nowoczesnego i ekskluzywnego produktu, z silnym naciskiem na jakość, wydajność energetyczną i przyjazność dla środowiska wszystkich linii produktowych.


Made In Europe

Spa projektowane i produkowane z oznaczeniem produktu europejskiego.

W przeciwieństwie do tendencji do outsourcingu produkcji, produkty serii Professional produkowane są w Europie i uzyskały certyfikaty najwyższej jakości (ISO 9001 i oznakowanie CE).

System produkcji działa w oparciu na strategii LEAN Manufacturing i jest wyposażony w nowoczesny park maszynowy zatrudniający doświadczony i wymagający zespół ekspertów. Jednocześnie dział R&D&I oraz projektanci pracują nad poprawą technologii, designu i odczuć użytkowników spa na wysoce konkurencyjnym europejskim rynku. To jest nasze wyzwanie: design, trwałość, jakość i serwis (nie tylko sprzedaż) wysokiej jakości Spa Made in Europe.


Relax Impact System

Otaczające morze bąbelków, w którym zanurzone jest twoje ciało

Relax Impact System to doskonałe uzupełnienie kompleksowego i całościowego masażu spa. Składa się z dodatkowej pompy do masażu podgrzewanym powietrzem, która prowadzi do dysz poniżej nóg i pośladków użytkownika.

Całkowicie niezależna pompa zasysa powietrze z otoczenia, podgrzewa je aż do osiągnięcia temperatury wody. Dzięki Relax Impact System możesz skorzystać z relaksującego masażu w swoim spa. Powietrze po ujściu spod stóp i pośladków, przekształca się w morze bąbelków, okalających ciało i wywołujących wyjątkowo relaksujące uczucie.
Technologia MicroSilk®

MicroSilk - regeneracja i oczyszczenie skóry

Mogą Państwo również rozszerzyć swoje wyposażenie wanny spa o hydroterapię MicroSilk, która pomaga regenerować i oczyszczać skórę.

Galeria realizacji modeli Likespa Professional

Ponad 20 lat na rynku
Like Spa
Wanny spa z hydromasażem
Porozmawaj z doradcą