\ < stop offset="1" stop-color="#ececec"/>

BALI Professional

Komercyjne wanny spa z hydromasażem

Kształt
okrągły
Wymiary (cm)
Ø 300 x 100 cm
Liczba miejsc
9
Pojemność
2290 l
Liczba dysz
36

Parametry techniczne

 • Miejsca siedzące: 9
 • Miejsca leżące: 0
 • Ciężar: 310 kg
 • Dysze wodne: 18
 • Dysze powietrzne: 18
 • Ocynkowana metalowa rama: Tak
 • Jets / Boquillas Inoxidable: Opcjonalny
 • Zbiornik wyrównawczy:
  Opcjonalnie (2000 l)
 • Kolory wewnętrznej powłoki: Biały, niebieski marmur, szterling
 • Rodzaj wykończenia powłoki:
  Acrilico
 • Oświetlenie: 1 dioda LED
Opis

BALI Likespa Professional

Jaccuzi zabierze Cię w podróż do Azji

Podróżowanie w jaccuzi jest wygodniejsze niż podróż samolotem. Model Bali (wspomnienie pięknej wyspy na Oceanie Indyjskim) wprowadza użytkownika w śródziemnomorską atmosferę relaksu i dobrego samopoczucia. Wyłącz się i poczuj się w swoim jackuzzi jak na ciepłej wyspie. Model ten to jaccuzi przelewowe do zabudowy. Jest bardzo podobne do modelu Oslo, z wyjątkiem niewielkich różnic w pojemności i opcjonalnych akcesoriach, a także w konstrukcji niecki, która jest dostępna tylko w wersji akrylowej w wybranych kolorach.

Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca, zakup dużego jaccuzi, takiego jak to, jest dobrym rozwiązaniem. Dysponuje 9 miejscami, z trzema nieco odmiennymi układami dysz do hydromasażu pleców, a w miejscu usytuowania nóg - w iniektory ciepłego powietrza Systemu Relax Impact . Podwodny reflektor światła białego LED jest częścią dostarczaną w standardzie, a opcjonalnie dostępna jest również kolorowe oświetlenie LED do zastosowań chromoterapeutycznych. Dysze i iniektory są opcjonalnie dostępne w wykonaniu ze stali nierdzewnej.

Profesjonalista działa zawsze na 100%

Podczas gdy Bali jest modelem do komercyjnego użytku z profesjonalnymi funkcjami, istnieje również wiele osób, które decydują się wykorzystywać to jaccuzi do prywatnego użytku w domu,w ogrodzie, na ganku lub tarasie. Jak przystało na model z rodziny jaccuzi profesjonalnych, Bali to jaccuzi zaprojektowane tak, aby nawet przy intensywnym użytkowaniu pracowało zawsze w 100% z taką samą mocą i utrzymywało zawsze czystą, zdrową i krystaliczną wodę.

Aby zagwarantować optymalną funkcjonalność i wydajność, urządzenia techniczne są zainstalowane na zewnątrz. Wszystkie komponenty zaawansowanych instalacji technicznych są objęte fabryczną gwarancją jakości i niezawodności. W skład komponentów wchodzą podwójna pompa do hydromasażu, wydajne i bardzo efektywne ogrzewanie wody, pompa do iniektorów ciepłego powietrza oraz niezależna pompa filtracyjna z bardzo skutecznym filtrem piaskowym. Zalecamy również opcjonalny generator ozonu, który przyspiesza dezynfekcję i oczyszczanie wody, szczególnie podczas intensywnego użytkowania.

Profesjonalny model Spa Bali, jest doskonałym towarzyszem w podróży do świata relaksu: Rozluźnienie napięcia mięśni, masaż lipoaktywny, korygowanie wad postawy i łagodzenie bólów mięśni to tylko niektóre z korzystnych efektów podróży na Bali. W przypadku komercyjnego wykorzystania Bali, ze względu na swoją pojemność i koliste ułożenie miejsc, jest doskonałym miejscem do promowania kontaktów społecznych. Występuje w trzech kolorach: White, Blue Marble, Sterling.

Kolekcja Professional Spa

"Professional" oznacza stworzony przez profesjonalistów

Seria modeli wanien z hydromasażem(Professional Spa) obejmuje wanny z hydromasażem o bardzo dużej mocy, maksymalnej wydajności i trwałości, co jest koniecznym warunkiem oferowanych Spa w tym segmencie. Seria jest wynikiem wielu lat doświadczeń.

Jest to seria składająca się z jaccuzi „do zabudowy” (bez obudowy), w różnych wymiarach, z różnymi możliwościami wykonania stuktury wanny: akryl, stal nierdzewna lub mozaika. Systemy filtracyjne dobierane są osobno w celu optymalnego dostosowania do warunków w jakich użytkowane będzie Spa.

Professional oznacza stworzony przez profesjonalistów, których oferowane produkty gwarantują tak wysoki poziom jakości.


Metallic Structure

Solidna metalowa konstrukcja, która wydłuża żywotność spa

Jednym z tajników wytrzymałości oferowanych spa jest metalowa konstrukcja zabezpieczona antykorozyjnie, która przenosi cały ciężar spa i zapenia maksymalną odporność na odkształcenia. Została dokładnie przetestowana w wilgotnych warunkach i ekstremalnych temperaturach, dzięki czemu jest odporna na starzenie nawet w warunkach zewnętrznych.

Metallic Structure jest instalowana we wszystkich spa z obudową i we wszystkich spa do zabudowy. Ze względu na trwałość oferujemy 15-letnią gwarancję na tę konstrukcję.


Barcelona Design

Innowacyjny design, kreatywna technologia

Barcelona jest jednym ze światowych miast designu. Jego kosmopolityczny charakter i twórcza tradycja sprawiają, że jest ona jedną z kolebek głównych trendów na świecie i jednym z biegunów innowacyjności w Europie.

Twórcze powołanie i strategiczna wizja inspirują do tworzenia naprawdę wyjątkowych spa, z własnym charakterem i ekskluzywnym designem. Zaangażowanie w innowację i projektowanie zdecydowanie prowadzi do atrakcyjnego, nowoczesnego i ekskluzywnego produktu, z silnym naciskiem na jakość, wydajność energetyczną i przyjazność dla środowiska wszystkich linii produktowych.


Made In Europe

Spa projektowane i produkowane z oznaczeniem produktu europejskiego.

W przeciwieństwie do tendencji do outsourcingu produkcji, produkty serii Professional produkowane są w Europie i uzyskały certyfikaty najwyższej jakości (ISO 9001 i oznakowanie CE).

System produkcji działa w oparciu na strategii LEAN Manufacturing i jest wyposażony w nowoczesny park maszynowy zatrudniający doświadczony i wymagający zespół ekspertów. Jednocześnie dział R&D&I oraz projektanci pracują nad poprawą technologii, designu i odczuć użytkowników spa na wysoce konkurencyjnym europejskim rynku. To jest nasze wyzwanie: design, trwałość, jakość i serwis (nie tylko sprzedaż) wysokiej jakości Spa Made in Europe.


Relax Impact System

Otaczające morze bąbelków, w którym zanurzone jest twoje ciało

Relax Impact System to doskonałe uzupełnienie kompleksowego i całościowego masażu spa. Składa się z dodatkowej pompy do masażu podgrzewanym powietrzem, która prowadzi do dysz poniżej nóg i pośladków użytkownika.

Całkowicie niezależna pompa zasysa powietrze z otoczenia, podgrzewa je aż do osiągnięcia temperatury wody. Dzięki Relax Impact System możesz skorzystać z relaksującego masażu w swoim spa. Powietrze po ujściu spod stóp i pośladków, przekształca się w morze bąbelków, okalających ciało i wywołujących wyjątkowo relaksujące uczucie.
Technologia MicroSilk®

MicroSilk - regeneracja i oczyszczenie skóry

Mogą Państwo również rozszerzyć swoje wyposażenie wanny spa o hydroterapię MicroSilk, która pomaga regenerować i oczyszczać skórę.

Galeria realizacji modeli Likespa Professional

Ponad 20 lat na rynku
Like Spa
Wanny spa z hydromasażem
Porozmawaj z doradcą