\ < stop offset="1" stop-color="#ececec"/>

OASIS 40 Professional

Komercyjne wanny spa z hydromasażem

Kształt
okrągły
Wymiary (cm)
Ø 250 x 100 cm
Liczba miejsc
6
Pojemność
1410 l
Liczba dysz
26

Parametry techniczne

 • Miejsca siedzące: 6
 • Miejsca leżące: 0
 • Ciężar: 393 kg
 • Dysze wodne: 26
 • Dysze powietrzne: 12
 • Ocynkowana metalowa rama: Tak
 • Jets / Boquillas Inoxidable: Opcjonalny
 • Zbiornik wyrównawczy:
  Opcjonalnie (1000 l)
 • Kolory wewnętrznej powłoki: Fusain, Aster, Bahamas, Zinnia, Noisetier, Gravier, Camel, Pierre
 • Rodzaj wykończenia powłoki:
  Acrilico
 • Oświetlenie: 1 dioda LED
Opis

OASIS 40 Likespa Professional

Jaccuzi, które wszędzie pasuje

Spa Oasis 40 to najbardziej pragmatyczny model w kategorii jaccuzi komercyjnych, duże a jednocześnie dopasowane (2,5 metra obwodu), z miejscem dla 6 osób. Jego wymiary, funkcjonalność, niezwykły design oraz różne wzory z mozaiki szklanej, umożliwiają instalację w różnych aranżacjach.

26 dysz hydro i 12 iniektorów ciepłego powietrza (Systemu Relax Impact) wchodzące w skład Spa Oasis 40 są rozmieszczone w 6 strefach w różny sposób tak, że przy mniejszej liczbie użytkowników poszczególne pozycje uzupełniają się. Wyposażone jest również w kolorowe lampy LED do zastosowań chromoterapeutycznych, a także w wersję akcesoriów ze stali szlachetnej. Podobnie, jak pozostałe modele z tej kategorii jest to jaccuzi przelewowe w celu utrzymania stałego poziomu wody, niezależnie od liczby użytkowników. Kupując Oasis 40 kupujesz jaccuzi zawsze gotowe do użycia. Woda jest zawsze krystaliczna i czysta (z opcjonalnym generatorem ozonu), a jaccuzi zawsze niezawodne. To atut każdego obiektu.

Wydajny i z wieloma funkcjami

Jaccuzi komercyjne są przeznaczone do intensywnego i ciągłego użytkowania. Charakteryzują się wysokim stopniem niezawodności i gwarantowanej długiej żywotności, niemającej sobie równych na rynku. Na ramę konstrukcyjną ze stali nierdzewnej udzielana jest 15-letnia gwarancja, chociaż również po upływie tego czasu nie odnotowano żadnych reklamacji. Niezawodność zewnętrznego systemu pomp, ogrzewania i filtracji jest bezwzględna.

Spa Oasis 40 jest doskonałym przykładem gwarantowanej wysokiej wydajności przy jednoczesnej efektywności energetycznej. Dzięki opcjonalnej izotermicznej pokrywie możesz zaoszczędzić dodatkowe koszty energii, unikając strat ciepła, gdy jaccuzi nie jest używane, np. w nocy lub gdy nie pracuje przez jakiś czas.

Kolekcja Professional Spa

"Professional" oznacza stworzony przez profesjonalistów

Seria modeli wanien z hydromasażem(Professional Spa) obejmuje wanny z hydromasażem o bardzo dużej mocy, maksymalnej wydajności i trwałości, co jest koniecznym warunkiem oferowanych Spa w tym segmencie. Seria jest wynikiem wielu lat doświadczeń.

Jest to seria składająca się z jaccuzi „do zabudowy” (bez obudowy), w różnych wymiarach, z różnymi możliwościami wykonania stuktury wanny: akryl, stal nierdzewna lub mozaika. Systemy filtracyjne dobierane są osobno w celu optymalnego dostosowania do warunków w jakich użytkowane będzie Spa.

Professional oznacza stworzony przez profesjonalistów, których oferowane produkty gwarantują tak wysoki poziom jakości.


Metallic Structure

Solidna metalowa konstrukcja, która wydłuża żywotność spa

Jednym z tajników wytrzymałości oferowanych spa jest metalowa konstrukcja zabezpieczona antykorozyjnie, która przenosi cały ciężar spa i zapenia maksymalną odporność na odkształcenia. Została dokładnie przetestowana w wilgotnych warunkach i ekstremalnych temperaturach, dzięki czemu jest odporna na starzenie nawet w warunkach zewnętrznych.

Metallic Structure jest instalowana we wszystkich spa z obudową i we wszystkich spa do zabudowy. Ze względu na trwałość oferujemy 15-letnią gwarancję na tę konstrukcję.


Barcelona Design

Innowacyjny design, kreatywna technologia

Barcelona jest jednym ze światowych miast designu. Jego kosmopolityczny charakter i twórcza tradycja sprawiają, że jest ona jedną z kolebek głównych trendów na świecie i jednym z biegunów innowacyjności w Europie.

Twórcze powołanie i strategiczna wizja inspirują do tworzenia naprawdę wyjątkowych spa, z własnym charakterem i ekskluzywnym designem. Zaangażowanie w innowację i projektowanie zdecydowanie prowadzi do atrakcyjnego, nowoczesnego i ekskluzywnego produktu, z silnym naciskiem na jakość, wydajność energetyczną i przyjazność dla środowiska wszystkich linii produktowych.


Made In Europe

Spa projektowane i produkowane z oznaczeniem produktu europejskiego.

W przeciwieństwie do tendencji do outsourcingu produkcji, produkty serii Professional produkowane są w Europie i uzyskały certyfikaty najwyższej jakości (ISO 9001 i oznakowanie CE).

System produkcji działa w oparciu na strategii LEAN Manufacturing i jest wyposażony w nowoczesny park maszynowy zatrudniający doświadczony i wymagający zespół ekspertów. Jednocześnie dział R&D&I oraz projektanci pracują nad poprawą technologii, designu i odczuć użytkowników spa na wysoce konkurencyjnym europejskim rynku. To jest nasze wyzwanie: design, trwałość, jakość i serwis (nie tylko sprzedaż) wysokiej jakości Spa Made in Europe.


Relax Impact System

Otaczające morze bąbelków, w którym zanurzone jest twoje ciało

Relax Impact System to doskonałe uzupełnienie kompleksowego i całościowego masażu spa. Składa się z dodatkowej pompy do masażu podgrzewanym powietrzem, która prowadzi do dysz poniżej nóg i pośladków użytkownika.

Całkowicie niezależna pompa zasysa powietrze z otoczenia, podgrzewa je aż do osiągnięcia temperatury wody. Dzięki Relax Impact System możesz skorzystać z relaksującego masażu w swoim spa. Powietrze po ujściu spod stóp i pośladków, przekształca się w morze bąbelków, okalających ciało i wywołujących wyjątkowo relaksujące uczucie.
Technologia MicroSilk®

MicroSilk - regeneracja i oczyszczenie skóry

Mogą Państwo również rozszerzyć swoje wyposażenie wanny spa o hydroterapię MicroSilk, która pomaga regenerować i oczyszczać skórę.

Galeria realizacji modeli Likespa Professional

Ponad 20 lat na rynku
Like Spa
Wanny spa z hydromasażem
Porozmawaj z doradcą