\ < stop offset="1" stop-color="#ececec"/>

MARTINIQUE Professional

Komercyjne wanny spa z hydromasażem

Kształt
okrągły
Wymiary (cm)
Ø 250 x 100 cm
Liczba miejsc
6
Pojemność
1370 l
Liczba dysz
20

Parametry techniczne

 • Miejsca siedzące: 6
 • Miejsca leżące: 0
 • Ciężar: 208 kg
 • Dysze wodne: 8
 • Dysze powietrzne: 12
 • Ocynkowana metalowa rama: Tak
 • Jets / Boquillas Inoxidable: Opcjonalny
 • Zbiornik wyrównawczy:
  Opcjonalnie (1000 l)
 • Kolory wewnętrznej powłoki: Biały, niebieski marmur, szterling
 • Rodzaj wykończenia powłoki:
  Akryl
 • Oświetlenie: 1 dioda LED
Opis

MARTINIQUE Likespa Professional

Najbardziej popularne jaccuzi do użytku komercyjnego

Model Martinique, okrągłe spa o wymiarach odpowiednio do swojej kategorii (2,5 metra obwodu) jest najpopularniejszym profesjonalnym spa wśród modeli do komercyjnego wykorzystania. Przeznaczony jest dla 6 osób i może być zainstalowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, w publicznych lub prywatnych pomieszczeniach. Zakup jaccuzi takiego jak Martinique to bezpieczny wybór.

Spa Martinique umożliwia wszystkie rodzaje masażu wodnego oraz masażu powietrznego dzięki Systemowi Relax Impact . Oferuje obok innych dodatków opcjonalne kolorowe oświetlenie LED do chromoterapii lub standardowo podwodny reflektor światła białego. Jaccuzi ma w sumie 8 dysz do hydroterapii (które masują plecy), rozmieszczonych na 3 różne sposoby w 6 miejscach i 12 iniektorów ciepłego powietrza. Model spełnia szeroki wachlarz wymagań i dlatego jest odpowiedni dla najróżniejszych grup docelowych.

Kup profesjonalne, funkcjonalne i niezawodne jaccuzi

Spa Martinique to podstawowy model wśród jaccuzi komercyjnych, jest niezwykle popularne, ponieważ jest to jaccuzi praktyczne, niedrogie i wysoce niezawodne. Inteligentny wybór jeśli do swojego centrum fitness, sauny, hotelu lub domu szukasz profesjonalnego jaccuzi, zapewniającego pełną wydajność nawet przy dużym obłożeniu i intensywnym użytkowaniu.

W przypadku zewnętrznego systemu filtrów istnieje opcjonalny automatyczny system dozowania chloru i kontroli pH, a także generator ozonu, który przyspiesza dezynfekcję wody i zwiększa jej efektywność. Inną opcją oszczędzania energii jest izotermiczna pokrywa jaccuzi, pozwalająca zmniejszyć straty ciepła. Występuje w trzech kolorach: White, Blue Marble, Sterling.

Kolekcja Professional Spa

"Professional" oznacza stworzony przez profesjonalistów

Seria modeli wanien z hydromasażem(Professional Spa) obejmuje wanny z hydromasażem o bardzo dużej mocy, maksymalnej wydajności i trwałości, co jest koniecznym warunkiem oferowanych Spa w tym segmencie. Seria jest wynikiem wielu lat doświadczeń.

Jest to seria składająca się z jaccuzi „do zabudowy” (bez obudowy), w różnych wymiarach, z różnymi możliwościami wykonania stuktury wanny: akryl, stal nierdzewna lub mozaika. Systemy filtracyjne dobierane są osobno w celu optymalnego dostosowania do warunków w jakich użytkowane będzie Spa.

Professional oznacza stworzony przez profesjonalistów, których oferowane produkty gwarantują tak wysoki poziom jakości.


Metallic Structure

Solidna metalowa konstrukcja, która wydłuża żywotność spa

Jednym z tajników wytrzymałości oferowanych spa jest metalowa konstrukcja zabezpieczona antykorozyjnie, która przenosi cały ciężar spa i zapenia maksymalną odporność na odkształcenia. Została dokładnie przetestowana w wilgotnych warunkach i ekstremalnych temperaturach, dzięki czemu jest odporna na starzenie nawet w warunkach zewnętrznych.

Metallic Structure jest instalowana we wszystkich spa z obudową i we wszystkich spa do zabudowy. Ze względu na trwałość oferujemy 15-letnią gwarancję na tę konstrukcję.


Barcelona Design

Innowacyjny design, kreatywna technologia

Barcelona jest jednym ze światowych miast designu. Jego kosmopolityczny charakter i twórcza tradycja sprawiają, że jest ona jedną z kolebek głównych trendów na świecie i jednym z biegunów innowacyjności w Europie.

Twórcze powołanie i strategiczna wizja inspirują do tworzenia naprawdę wyjątkowych spa, z własnym charakterem i ekskluzywnym designem. Zaangażowanie w innowację i projektowanie zdecydowanie prowadzi do atrakcyjnego, nowoczesnego i ekskluzywnego produktu, z silnym naciskiem na jakość, wydajność energetyczną i przyjazność dla środowiska wszystkich linii produktowych.


Made In Europe

Spa projektowane i produkowane z oznaczeniem produktu europejskiego.

W przeciwieństwie do tendencji do outsourcingu produkcji, produkty serii Professional produkowane są w Europie i uzyskały certyfikaty najwyższej jakości (ISO 9001 i oznakowanie CE).

System produkcji działa w oparciu na strategii LEAN Manufacturing i jest wyposażony w nowoczesny park maszynowy zatrudniający doświadczony i wymagający zespół ekspertów. Jednocześnie dział R&D&I oraz projektanci pracują nad poprawą technologii, designu i odczuć użytkowników spa na wysoce konkurencyjnym europejskim rynku. To jest nasze wyzwanie: design, trwałość, jakość i serwis (nie tylko sprzedaż) wysokiej jakości Spa Made in Europe.


Relax Impact System

Otaczające morze bąbelków, w którym zanurzone jest twoje ciało

Relax Impact System to doskonałe uzupełnienie kompleksowego i całościowego masażu spa. Składa się z dodatkowej pompy do masażu podgrzewanym powietrzem, która prowadzi do dysz poniżej nóg i pośladków użytkownika.

Całkowicie niezależna pompa zasysa powietrze z otoczenia, podgrzewa je aż do osiągnięcia temperatury wody. Dzięki Relax Impact System możesz skorzystać z relaksującego masażu w swoim spa. Powietrze po ujściu spod stóp i pośladków, przekształca się w morze bąbelków, okalających ciało i wywołujących wyjątkowo relaksujące uczucie.
Technologia MicroSilk®

MicroSilk - regeneracja i oczyszczenie skóry

Mogą Państwo również rozszerzyć swoje wyposażenie wanny spa o hydroterapię MicroSilk, która pomaga regenerować i oczyszczać skórę.

Galeria realizacji modeli Likespa Professional

Ponad 20 lat na rynku
Like Spa
Wanny spa z hydromasażem
Porozmawaj z doradcą