\ < stop offset="1" stop-color="#ececec"/>

MARTINIQUE Professional

Komercyjne wanny spa z hydromasażem

Kształt
okrągły
Wymiary (cm)
Ø 250 x 100 cm
Liczba miejsc
6
Pojemność
1370 l
Liczba dysz
20

Parametry techniczne

 • Miejsca siedzące: 6
 • Miejsca leżące: 0
 • Ciężar: 208 kg
 • Dysze wodne: 8
 • Dysze powietrzne: 12
 • Ocynkowana metalowa rama: Tak
 • Jets / Boquillas Inoxidable: Opcjonalny
 • Zbiornik wyrównawczy:
  Opcjonalnie (1000 l)
 • Kolory wewnętrznej powłoki: Biały, niebieski marmur, szterling
 • Rodzaj wykończenia powłoki:
  Akryl
 • Oświetlenie: 1 dioda LED
Opis

MARTINIQUE Likespa Professional

Najbardziej popularne jaccuzi do użytku komercyjnego

Model Martinique, okrągłe spa o wymiarach odpowiednio do swojej kategorii (2,5 metra obwodu) jest najpopularniejszym profesjonalnym spa wśród modeli do komercyjnego wykorzystania. Przeznaczony jest dla 6 osób i może być zainstalowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, w publicznych lub prywatnych pomieszczeniach. Zakup jaccuzi takiego jak Martinique to bezpieczny wybór.

Spa Martinique umożliwia wszystkie rodzaje masażu wodnego oraz masażu powietrznego dzięki Systemowi Relax Impact . Oferuje obok innych dodatków opcjonalne kolorowe oświetlenie LED do chromoterapii lub standardowo podwodny reflektor światła białego. Jaccuzi ma w sumie 8 dysz do hydroterapii (które masują plecy), rozmieszczonych na 3 różne sposoby w 6 miejscach i 12 iniektorów ciepłego powietrza. Model spełnia szeroki wachlarz wymagań i dlatego jest odpowiedni dla najróżniejszych grup docelowych.

Kup profesjonalne, funkcjonalne i niezawodne jaccuzi

Spa Martinique to podstawowy model wśród jaccuzi komercyjnych, jest niezwykle popularne, ponieważ jest to jaccuzi praktyczne, niedrogie i wysoce niezawodne. Inteligentny wybór jeśli do swojego centrum fitness, sauny, hotelu lub domu szukasz profesjonalnego jaccuzi, zapewniającego pełną wydajność nawet przy dużym obłożeniu i intensywnym użytkowaniu.

W przypadku zewnętrznego systemu filtrów istnieje opcjonalny automatyczny system dozowania chloru i kontroli pH, a także generator ozonu, który przyspiesza dezynfekcję wody i zwiększa jej efektywność. Inną opcją oszczędzania energii jest izotermiczna pokrywa jaccuzi, pozwalająca zmniejszyć straty ciepła. Występuje w trzech kolorach: White, Blue Marble, Sterling.

Kolekcja Professional Spa

"Professional" oznacza stworzony przez profesjonalistów

Seria modeli wanien z hydromasażem(Professional Spa) obejmuje wanny z hydromasażem o bardzo dużej mocy, maksymalnej wydajności i trwałości, co jest koniecznym warunkiem oferowanych Spa w tym segmencie. Seria jest wynikiem wielu lat doświadczeń.

Jest to seria składająca się z jaccuzi „do zabudowy” (bez obudowy), w różnych wymiarach, z różnymi możliwościami wykonania stuktury wanny: akryl, stal nierdzewna lub mozaika. Systemy filtracyjne dobierane są osobno w celu optymalnego dostosowania do warunków w jakich użytkowane będzie Spa.

Professional oznacza stworzony przez profesjonalistów, których oferowane produkty gwarantują tak wysoki poziom jakości.


Metallic Structure

Solidna metalowa konstrukcja, która wydłuża żywotność spa

Jednym z tajników wytrzymałości oferowanych spa jest metalowa konstrukcja zabezpieczona antykorozyjnie, która przenosi cały ciężar spa i zapenia maksymalną odporność na odkształcenia. Została dokładnie przetestowana w wilgotnych warunkach i ekstremalnych temperaturach, dzięki czemu jest odporna na starzenie nawet w warunkach zewnętrznych.

Metallic Structure jest instalowana we wszystkich spa z obudową i we wszystkich spa do zabudowy. Ze względu na trwałość oferujemy 15-letnią gwarancję na tę konstrukcję.


Barcelona Design

Innowacyjny design, kreatywna technologia

Barcelona jest jednym ze światowych miast designu. Jego kosmopolityczny charakter i twórcza tradycja sprawiają, że jest ona jedną z kolebek głównych trendów na świecie i jednym z biegunów innowacyjności w Europie.

Twórcze powołanie i strategiczna wizja inspirują do tworzenia naprawdę wyjątkowych spa, z własnym charakterem i ekskluzywnym designem. Zaangażowanie w innowację i projektowanie zdecydowanie prowadzi do atrakcyjnego, nowoczesnego i ekskluzywnego produktu, z silnym naciskiem na jakość, wydajność energetyczną i przyjazność dla środowiska wszystkich linii produktowych.


Made In Europe

Spa projektowane i produkowane z oznaczeniem produktu europejskiego.

W przeciwieństwie do tendencji do outsourcingu produkcji, produkty serii Professional produkowane są w Europie i uzyskały certyfikaty najwyższej jakości (ISO 9001 i oznakowanie CE).

System produkcji działa w oparciu na strategii LEAN Manufacturing i jest wyposażony w nowoczesny park maszynowy zatrudniający doświadczony i wymagający zespół ekspertów. Jednocześnie dział R&D&I oraz projektanci pracują nad poprawą technologii, designu i odczuć użytkowników spa na wysoce konkurencyjnym europejskim rynku. To jest nasze wyzwanie: design, trwałość, jakość i serwis (nie tylko sprzedaż) wysokiej jakości Spa Made in Europe.


Relax Impact System

Otaczające morze bąbelków, w którym zanurzone jest twoje ciało

Relax Impact System to doskonałe uzupełnienie kompleksowego i całościowego masażu spa. Składa się z dodatkowej pompy do masażu podgrzewanym powietrzem, która prowadzi do dysz poniżej nóg i pośladków użytkownika.

Całkowicie niezależna pompa zasysa powietrze z otoczenia, podgrzewa je aż do osiągnięcia temperatury wody. Dzięki Relax Impact System możesz skorzystać z relaksującego masażu w swoim spa. Powietrze po ujściu spod stóp i pośladków, przekształca się w morze bąbelków, okalających ciało i wywołujących wyjątkowo relaksujące uczucie.
Technologia MicroSilk®

MicroSilk - regeneracja i oczyszczenie skóry

Mogą Państwo również rozszerzyć swoje wyposażenie wanny spa o hydroterapię MicroSilk, która pomaga regenerować i oczyszczać skórę.

Galeria realizacji modeli Likespa Professional

Firma LikeSpa to światowy producent wanien z hydromasażem, producent saun, producent jacuzzi - w tym między innymi producent zewnętrznych jacuzzi, producent ogrodowych jacuzzi i producent domowych jacuzzi. W ofercie znajdują się najlepszej jakości dżakuzi, jacuzzi domowe, jacuzzi do hotelu, jacuzzi komercyjne, jacuzzi ogrodowe, jacuzzi zewnętrzne, wanny Spa do hotelu, wanny Spa komercyjne, wanny Spa ogrodowe, sauny, sauny do hotelu, sauny domowe, sauny fińskie, sauny komercyjne, sauny ogrodowe, sauny zewnętrzne.

Producent wanien Spa a także sauny fińskie producent za cel postawił sobie zadowolenie każdego klienta, dlatego każda wanna Spa, wanna Spa do hotelu, wanna ogrodowa, wanna spa komercyjna czy wanna z hydromasażem produkowana jest z materiałów najlepszej jakości, które nie są szkodliwe ani dla środowiska, ani dla zdrowia.

Jacuzzi producent oraz sauny producent oferuje jacuzzi oraz Spa ogrodowe w atrakcyjnych cenach.

Nie czekaj – zapoznaj się z ofertą i skorzystaj! Zapraszamy!

Ponad 20 lat na rynku
Like Spa
Wanny spa z hydromasażem
Porozmawaj z doradcą