\ < stop offset="1" stop-color="#ececec"/>

HYDRA Professional

Komercyjne wanny spa z hydromasażem

Kształt
nieregularny
Wymiary (cm)
380 x 250 x 100 cm
Liczba miejsc
10
Pojemność
2490 l
Liczba dysz
36

Parametry techniczne

 • Miejsca siedzące: 10
 • Miejsca leżące: 0
 • Ciężar: 373 kg
 • Dysze wodne: 20
 • Dysze powietrzne: 16
 • Ocynkowana metalowa rama: Tak
 • Jets / Boquillas Inoxidable:
  Opcjonalny
 • Zbiornik wyrównawczy:
  Opcjonalnie (2000 l)
 • Kolory wewnętrznej powłoki: Biały, niebieski marmur, szterling
 • Rodzaj wykończenia powłoki:
  Akryl
 • Oświetlenie: 1 dioda LED
Opis

HYDRA Likespa Professional

Niekończący się hydromasaż

Model Hydra jest naprawdę spektakularne: Jaccuzi zaprojektowane tak, by wyglądało bardziej jak basen niż wanna z hydromasażem, może pomieścić do 10 osób, jest odpowiedzią na potrzeby centrum odnowy biologicznej i rekreacji, oferuje to, czego szukacie: duże jaccuzi o dużej pojemności i ze świetnymi funkcjami. Model taki, jak Hydra jest kupowany przez klientów, którzy mają dużą liczbę korzystających, a wydajność jest jednym z najważniejszym kryterium. Ośmiokątny kształt z dwoma dłuższymi bokami, tak aby użytkownicy nie siedzieli zbyt daleko od siebie, to kolejne kryterium.

Jaccuzi do celów komercyjnych, sprawia imponujące i eleganckie wrażenie ze względu na swoje wymiary i swój wygląd, co oddziałuje na otoczenie, w którym jest zainstalowane. Jest to model jaccuzi z rynną przelewową, która może być opcjonalnie wyposażone w zbiornik wyrównawczy o pojemności 2000 litrów do wyłapywania przelewanej wody i ponowne przekierowywanie jej do niecki w chwili, gdy poziom wody się obniży.

Model Hydra to profesjonalne, duże i przestronne jaccuzi, zaprojektowane dla różnych grup docelowych: obiekty z dużą liczbą korzystających, takie jak centra fitness, obiekty odnowy biologicznej lub strefy relaksacyjne hoteli. Model ten jest przeznaczony do ciągłego użytkowania oraz intensywnej i długotrwałej eksploatacji.

Dzięki wydajnym i niezawodnym 16 dyszom do hydroterapii i 20 iniektorom do wprowadzania sprężonego, podgrzanego powietrza (System Relax Impact ), usytuowanym w czterech różnych układach w 10 miejscach, model ten oferuje wszystkim użytkownikom jednocześnie pełen cykl masażu.

Wydajne spa o zagwarantowanej długoletniej trwałości oparte jest na koncepcji Barcelona Design. Żaden etap produkcji nie jest zlecany na zewnątrz. Oznacza to dodatkową gwarancję dla naszych klientów. Wysokiej jakości użyte materiały i komponenty świadczą zarówno o doskonałości marki serii Professional, jak również o najwyższej jakości i przydatności produktu. Występuje w trzech kolorach: White, Blue Marble, Sterling

Kolekcja Professional Spa

"Professional" oznacza stworzony przez profesjonalistów

Seria modeli wanien z hydromasażem(Professional Spa) obejmuje wanny z hydromasażem o bardzo dużej mocy, maksymalnej wydajności i trwałości, co jest koniecznym warunkiem oferowanych Spa w tym segmencie. Seria jest wynikiem wielu lat doświadczeń.

Jest to seria składająca się z jaccuzi „do zabudowy” (bez obudowy), w różnych wymiarach, z różnymi możliwościami wykonania stuktury wanny: akryl, stal nierdzewna lub mozaika. Systemy filtracyjne dobierane są osobno w celu optymalnego dostosowania do warunków w jakich użytkowane będzie Spa.

Professional oznacza stworzony przez profesjonalistów, których oferowane produkty gwarantują tak wysoki poziom jakości.


Metallic Structure

Solidna metalowa konstrukcja, która wydłuża żywotność spa

Jednym z tajników wytrzymałości oferowanych spa jest metalowa konstrukcja zabezpieczona antykorozyjnie, która przenosi cały ciężar spa i zapenia maksymalną odporność na odkształcenia. Została dokładnie przetestowana w wilgotnych warunkach i ekstremalnych temperaturach, dzięki czemu jest odporna na starzenie nawet w warunkach zewnętrznych.

Metallic Structure jest instalowana we wszystkich spa z obudową i we wszystkich spa do zabudowy. Ze względu na trwałość oferujemy 15-letnią gwarancję na tę konstrukcję.


Barcelona Design

Innowacyjny design, kreatywna technologia

Barcelona jest jednym ze światowych miast designu. Jego kosmopolityczny charakter i twórcza tradycja sprawiają, że jest ona jedną z kolebek głównych trendów na świecie i jednym z biegunów innowacyjności w Europie.

Twórcze powołanie i strategiczna wizja inspirują do tworzenia naprawdę wyjątkowych spa, z własnym charakterem i ekskluzywnym designem. Zaangażowanie w innowację i projektowanie zdecydowanie prowadzi do atrakcyjnego, nowoczesnego i ekskluzywnego produktu, z silnym naciskiem na jakość, wydajność energetyczną i przyjazność dla środowiska wszystkich linii produktowych.


Made In Europe

Spa projektowane i produkowane z oznaczeniem produktu europejskiego.

W przeciwieństwie do tendencji do outsourcingu produkcji, produkty serii Professional produkowane są w Europie i uzyskały certyfikaty najwyższej jakości (ISO 9001 i oznakowanie CE).

System produkcji działa w oparciu na strategii LEAN Manufacturing i jest wyposażony w nowoczesny park maszynowy zatrudniający doświadczony i wymagający zespół ekspertów. Jednocześnie dział R&D&I oraz projektanci pracują nad poprawą technologii, designu i odczuć użytkowników spa na wysoce konkurencyjnym europejskim rynku. To jest nasze wyzwanie: design, trwałość, jakość i serwis (nie tylko sprzedaż) wysokiej jakości Spa Made in Europe.


Relax Impact System

Otaczające morze bąbelków, w którym zanurzone jest twoje ciało

Relax Impact System to doskonałe uzupełnienie kompleksowego i całościowego masażu spa. Składa się z dodatkowej pompy do masażu podgrzewanym powietrzem, która prowadzi do dysz poniżej nóg i pośladków użytkownika.

Całkowicie niezależna pompa zasysa powietrze z otoczenia, podgrzewa je aż do osiągnięcia temperatury wody. Dzięki Relax Impact System możesz skorzystać z relaksującego masażu w swoim spa. Powietrze po ujściu spod stóp i pośladków, przekształca się w morze bąbelków, okalających ciało i wywołujących wyjątkowo relaksujące uczucie.
Technologia MicroSilk®

MicroSilk - regeneracja i oczyszczenie skóry

Mogą Państwo również rozszerzyć swoje wyposażenie wanny spa o hydroterapię MicroSilk, która pomaga regenerować i oczyszczać skórę.

Galeria realizacji modeli Likespa Professional

Firma LikeSpa to światowy producent wanien z hydromasażem, producent saun, producent jacuzzi - w tym między innymi producent zewnętrznych jacuzzi, producent ogrodowych jacuzzi i producent domowych jacuzzi. W ofercie znajdują się najlepszej jakości dżakuzi, jacuzzi domowe, jacuzzi do hotelu, jacuzzi komercyjne, jacuzzi ogrodowe, jacuzzi zewnętrzne, wanny Spa do hotelu, wanny Spa komercyjne, wanny Spa ogrodowe, sauny, sauny do hotelu, sauny domowe, sauny fińskie, sauny komercyjne, sauny ogrodowe, sauny zewnętrzne.

Producent wanien Spa a także sauny fińskie producent za cel postawił sobie zadowolenie każdego klienta, dlatego każda wanna Spa, wanna Spa do hotelu, wanna ogrodowa, wanna spa komercyjna czy wanna z hydromasażem produkowana jest z materiałów najlepszej jakości, które nie są szkodliwe ani dla środowiska, ani dla zdrowia.

Jacuzzi producent oraz sauny producent oferuje jacuzzi oraz Spa ogrodowe w atrakcyjnych cenach.

Nie czekaj – zapoznaj się z ofertą i skorzystaj! Zapraszamy!

Ponad 20 lat na rynku
Like Spa
Wanny spa z hydromasażem
Porozmawaj z doradcą