\ < stop offset="1" stop-color="#ececec"/>

HYDRA Professional

Komercyjne wanny spa z hydromasażem

Kształt
nieregularny
Wymiary (cm)
380 x 250 x 100 cm
Liczba miejsc
10
Pojemność
2490 l
Liczba dysz
36

Parametry techniczne

 • Miejsca siedzące: 10
 • Miejsca leżące: 0
 • Ciężar: 373 kg
 • Dysze wodne: 20
 • Dysze powietrzne: 16
 • Ocynkowana metalowa rama: Tak
 • Jets / Boquillas Inoxidable:
  Opcjonalny
 • Zbiornik wyrównawczy:
  Opcjonalnie (2000 l)
 • Kolory wewnętrznej powłoki: Biały, niebieski marmur, szterling
 • Rodzaj wykończenia powłoki:
  Akryl
 • Oświetlenie: 1 dioda LED
Opis

HYDRA Likespa Professional

Niekończący się hydromasaż

Model Hydra jest naprawdę spektakularne: Jaccuzi zaprojektowane tak, by wyglądało bardziej jak basen niż wanna z hydromasażem, może pomieścić do 10 osób, jest odpowiedzią na potrzeby centrum odnowy biologicznej i rekreacji, oferuje to, czego szukacie: duże jaccuzi o dużej pojemności i ze świetnymi funkcjami. Model taki, jak Hydra jest kupowany przez klientów, którzy mają dużą liczbę korzystających, a wydajność jest jednym z najważniejszym kryterium. Ośmiokątny kształt z dwoma dłuższymi bokami, tak aby użytkownicy nie siedzieli zbyt daleko od siebie, to kolejne kryterium.

Jaccuzi do celów komercyjnych, sprawia imponujące i eleganckie wrażenie ze względu na swoje wymiary i swój wygląd, co oddziałuje na otoczenie, w którym jest zainstalowane. Jest to model jaccuzi z rynną przelewową, która może być opcjonalnie wyposażone w zbiornik wyrównawczy o pojemności 2000 litrów do wyłapywania przelewanej wody i ponowne przekierowywanie jej do niecki w chwili, gdy poziom wody się obniży.

Model Hydra to profesjonalne, duże i przestronne jaccuzi, zaprojektowane dla różnych grup docelowych: obiekty z dużą liczbą korzystających, takie jak centra fitness, obiekty odnowy biologicznej lub strefy relaksacyjne hoteli. Model ten jest przeznaczony do ciągłego użytkowania oraz intensywnej i długotrwałej eksploatacji.

Dzięki wydajnym i niezawodnym 16 dyszom do hydroterapii i 20 iniektorom do wprowadzania sprężonego, podgrzanego powietrza (System Relax Impact ), usytuowanym w czterech różnych układach w 10 miejscach, model ten oferuje wszystkim użytkownikom jednocześnie pełen cykl masażu.

Wydajne spa o zagwarantowanej długoletniej trwałości oparte jest na koncepcji Barcelona Design. Żaden etap produkcji nie jest zlecany na zewnątrz. Oznacza to dodatkową gwarancję dla naszych klientów. Wysokiej jakości użyte materiały i komponenty świadczą zarówno o doskonałości marki serii Professional, jak również o najwyższej jakości i przydatności produktu. Występuje w trzech kolorach: White, Blue Marble, Sterling

Kolekcja Professional Spa

"Professional" oznacza stworzony przez profesjonalistów

Seria modeli wanien z hydromasażem(Professional Spa) obejmuje wanny z hydromasażem o bardzo dużej mocy, maksymalnej wydajności i trwałości, co jest koniecznym warunkiem oferowanych Spa w tym segmencie. Seria jest wynikiem wielu lat doświadczeń.

Jest to seria składająca się z jaccuzi „do zabudowy” (bez obudowy), w różnych wymiarach, z różnymi możliwościami wykonania stuktury wanny: akryl, stal nierdzewna lub mozaika. Systemy filtracyjne dobierane są osobno w celu optymalnego dostosowania do warunków w jakich użytkowane będzie Spa.

Professional oznacza stworzony przez profesjonalistów, których oferowane produkty gwarantują tak wysoki poziom jakości.


Metallic Structure

Solidna metalowa konstrukcja, która wydłuża żywotność spa

Jednym z tajników wytrzymałości oferowanych spa jest metalowa konstrukcja zabezpieczona antykorozyjnie, która przenosi cały ciężar spa i zapenia maksymalną odporność na odkształcenia. Została dokładnie przetestowana w wilgotnych warunkach i ekstremalnych temperaturach, dzięki czemu jest odporna na starzenie nawet w warunkach zewnętrznych.

Metallic Structure jest instalowana we wszystkich spa z obudową i we wszystkich spa do zabudowy. Ze względu na trwałość oferujemy 15-letnią gwarancję na tę konstrukcję.


Barcelona Design

Innowacyjny design, kreatywna technologia

Barcelona jest jednym ze światowych miast designu. Jego kosmopolityczny charakter i twórcza tradycja sprawiają, że jest ona jedną z kolebek głównych trendów na świecie i jednym z biegunów innowacyjności w Europie.

Twórcze powołanie i strategiczna wizja inspirują do tworzenia naprawdę wyjątkowych spa, z własnym charakterem i ekskluzywnym designem. Zaangażowanie w innowację i projektowanie zdecydowanie prowadzi do atrakcyjnego, nowoczesnego i ekskluzywnego produktu, z silnym naciskiem na jakość, wydajność energetyczną i przyjazność dla środowiska wszystkich linii produktowych.


Made In Europe

Spa projektowane i produkowane z oznaczeniem produktu europejskiego.

W przeciwieństwie do tendencji do outsourcingu produkcji, produkty serii Professional produkowane są w Europie i uzyskały certyfikaty najwyższej jakości (ISO 9001 i oznakowanie CE).

System produkcji działa w oparciu na strategii LEAN Manufacturing i jest wyposażony w nowoczesny park maszynowy zatrudniający doświadczony i wymagający zespół ekspertów. Jednocześnie dział R&D&I oraz projektanci pracują nad poprawą technologii, designu i odczuć użytkowników spa na wysoce konkurencyjnym europejskim rynku. To jest nasze wyzwanie: design, trwałość, jakość i serwis (nie tylko sprzedaż) wysokiej jakości Spa Made in Europe.


Relax Impact System

Otaczające morze bąbelków, w którym zanurzone jest twoje ciało

Relax Impact System to doskonałe uzupełnienie kompleksowego i całościowego masażu spa. Składa się z dodatkowej pompy do masażu podgrzewanym powietrzem, która prowadzi do dysz poniżej nóg i pośladków użytkownika.

Całkowicie niezależna pompa zasysa powietrze z otoczenia, podgrzewa je aż do osiągnięcia temperatury wody. Dzięki Relax Impact System możesz skorzystać z relaksującego masażu w swoim spa. Powietrze po ujściu spod stóp i pośladków, przekształca się w morze bąbelków, okalających ciało i wywołujących wyjątkowo relaksujące uczucie.
Technologia MicroSilk®

MicroSilk - regeneracja i oczyszczenie skóry

Mogą Państwo również rozszerzyć swoje wyposażenie wanny spa o hydroterapię MicroSilk, która pomaga regenerować i oczyszczać skórę.

Galeria realizacji modeli Likespa Professional

Ponad 20 lat na rynku
Like Spa
Wanny spa z hydromasażem
Porozmawaj z doradcą