\ < stop offset="1" stop-color="#ececec"/>

HAWAI Professional

Komercyjne wanny spa z hydromasażem

Kształt
nieregularny
Wymiary (cm)
380 x 250 x 100 cm
Liczba miejsc
11
Pojemność
2490 l
Liczba dysz
36

Parametry techniczne

 • Miejsca siedzące: 11
 • Miejsca leżące: 0
 • Ciężar: 613 kg
 • Dysze wodne: 16
 • Dysze powietrzne: 20
 • Ocynkowana metalowa rama: Tak
 • Jets / Boquillas Inoxidable:
  Opcjonalny
 • Zbiornik wyrównawczy:
  Opcjonalnie (2000 l)
 • Kolory wewnętrznej powłoki: Fusain, Aster, Bahamas, Zinnia, Noisetier, Gravier, Camel, Pierre
 • Rodzaj wykończenia powłoki:
  Mozaika
 • Oświetlenie: LED
Opis

HAWAI Likespa Professional

Po prostu imponujące

Hawai Spa stał się wiodącym modelem w swoim segmencie na krajowym i międzynarodowym rynku jacuzzi komercyjnych: jacuzzi dużych rozmiarów, z mozaiką z drobnych kamieni do intensywnego korzystania w miejscach publicznych. Jego ośmiokątna, wydłużona konstrukcja (dwie równoległe strony są dłuższe od pozostałych) jest imponującą cechą, która jest szczególnie popularna w ośrodkach sportowych i rekreacyjnych, obiektach odnowy biologicznej i innych, przeznaczonych dla wielu użytkowników. Ale nawet prywatni klienci, którzy chcą kupić duże jacuzzi z profesjonalnymi funkcjami do swojego ogrodu, wybierają ten model.

Jako jedno z serii Professional Spa (zwane także "komercyjnymi jacuzzi")) firmy Aquavia, Spa Hawai ma długość 3,80m i szerokość 2,50m. Jest to jedyny model w tej kategorii, który może pomieścić do 11 osób. Miejsca są tak rozmieszczone, że strona czołowa jacuzzi pozostaje całkowicie wolna do wejścia i wyjścia. Posiada 16 dysz do hydromasażu i 20 dysz do sprężonego powietrza ( Relax Impact System ), które są podzielone na 5 różnych konfiguracji i pozwalają na pełny cykl relaksacji i hydroterapii.

Podobnie, jak pozostałe jacuzzi przelewowe w modelach komercyjnych, jacuzzi to posiada przelew wyposażony w kratkę z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Opcjonalnie kratka przelewowa może być również wykonana z drewna tekowego, kombinacja podnosząca elegancki wygląd wersji standardowej. Podobnie, jak pozostałe modele w tej kategorii, jacuzzi to wyposażone jest w wydajne urządzenia techniczne, które są dostarczane osobno wraz z panelem kontrolno-sterującym do ustawiania wszystkich funkcji w celu łatwej obsługi.

Zupełnie, jak basen, tylko z bąbelkami

Jego imponujące wymiary (3,80m x 2,50 m), design z rynną przelewową i głębokość niecki (odpowiednia nawet dla wysokich użytkowników) i wykonanie ze szklanej mozaiki sprawiają, że Spa Hawai wygląda jak mały basen. Dlatego niektórzy klienci, którzy nie mają zbyt wiele miejsca we wnętrzach lub ogrodzie, wybierają Spa Hawai zamiast basenu. Ale przede wszystkim centra fitness, baseny publiczne lub prywatne, hotele spa lub obiekty spa, które mają wielu użytkowników niechętnych do stania w kolejce do jacuzzi, decydują się na zakup Spa Hawai.

To spa z kategorii modeli komercyjnych zyskuje jeszcze bardziej na znaczeniu, jeśli chodzi o energooszczędne oświetlenie zewnętrzne: Lampa LED do chromoterapii daje wodzie i otoczeniu barwne iluminacje, tworząc wyjątkową atmosferę. Element, który zwiększa relaksujący efekt masażu w tym królewskim spa. Spa Hawai jest bestsellerem na europejskim rynku.

Kolekcja Professional Spa

"Professional" oznacza stworzony przez profesjonalistów

Seria modeli wanien z hydromasażem(Professional Spa) obejmuje wanny z hydromasażem o bardzo dużej mocy, maksymalnej wydajności i trwałości, co jest koniecznym warunkiem oferowanych Spa w tym segmencie. Seria jest wynikiem wielu lat doświadczeń.

Jest to seria składająca się z jacuzzi „do zabudowy” (bez obudowy), w różnych wymiarach, z różnymi możliwościami wykonania stuktury wanny: akryl, stal nierdzewna lub mozaika. Systemy filtracyjne dobierane są osobno w celu optymalnego dostosowania do warunków w jakich użytkowane będzie Spa.

Professional oznacza stworzony przez profesjonalistów, których oferowane produkty gwarantują tak wysoki poziom jakości.


Metallic Structure

Solidna metalowa konstrukcja, która wydłuża żywotność spa

Jednym z tajników wytrzymałości oferowanych spa jest metalowa konstrukcja zabezpieczona antykorozyjnie, która przenosi cały ciężar spa i zapenia maksymalną odporność na odkształcenia. Została dokładnie przetestowana w wilgotnych warunkach i ekstremalnych temperaturach, dzięki czemu jest odporna na starzenie nawet w warunkach zewnętrznych.

Metallic Structure jest instalowana we wszystkich spa z obudową i we wszystkich spa do zabudowy. Ze względu na trwałość oferujemy 15-letnią gwarancję na tę konstrukcję.


Barcelona Design

Innowacyjny design, kreatywna technologia

Barcelona jest jednym ze światowych miast designu. Jego kosmopolityczny charakter i twórcza tradycja sprawiają, że jest ona jedną z kolebek głównych trendów na świecie i jednym z biegunów innowacyjności w Europie.

Twórcze powołanie i strategiczna wizja inspirują do tworzenia naprawdę wyjątkowych spa, z własnym charakterem i ekskluzywnym designem. Zaangażowanie w innowację i projektowanie zdecydowanie prowadzi do atrakcyjnego, nowoczesnego i ekskluzywnego produktu, z silnym naciskiem na jakość, wydajność energetyczną i przyjazność dla środowiska wszystkich linii produktowych.


Made In Europe

Spa projektowane i produkowane z oznaczeniem produktu europejskiego.

W przeciwieństwie do tendencji do outsourcingu produkcji, produkty serii Professional produkowane są w Europie i uzyskały certyfikaty najwyższej jakości (ISO 9001 i oznakowanie CE).

System produkcji działa w oparciu na strategii LEAN Manufacturing i jest wyposażony w nowoczesny park maszynowy zatrudniający doświadczony i wymagający zespół ekspertów. Jednocześnie dział R&D&I oraz projektanci pracują nad poprawą technologii, designu i odczuć użytkowników spa na wysoce konkurencyjnym europejskim rynku. To jest nasze wyzwanie: design, trwałość, jakość i serwis (nie tylko sprzedaż) wysokiej jakości Spa Made in Europe.


Relax Impact System

Otaczające morze bąbelków, w którym zanurzone jest twoje ciało

Relax Impact System to doskonałe uzupełnienie kompleksowego i całościowego masażu spa. Składa się z dodatkowej pompy do masażu podgrzewanym powietrzem, która prowadzi do dysz poniżej nóg i pośladków użytkownika.

Całkowicie niezależna pompa zasysa powietrze z otoczenia, podgrzewa je aż do osiągnięcia temperatury wody. Dzięki Relax Impact System możesz skorzystać z relaksującego masażu w swoim spa. Powietrze po ujściu spod stóp i pośladków, przekształca się w morze bąbelków, okalających ciało i wywołujących wyjątkowo relaksujące uczucie.
Technologia MicroSilk®

MicroSilk - regeneracja i oczyszczenie skóry

Mogą Państwo również rozszerzyć swoje wyposażenie wanny spa o hydroterapię MicroSilk, która pomaga regenerować i oczyszczać skórę.

Galeria realizacji modeli Likespa Professional

Ponad 20 lat na rynku
Like Spa
Wanny spa z hydromasażem
Porozmawaj z doradcą