\ < stop offset="1" stop-color="#ececec"/>

IBIZA Professional

Komercyjne wanny spa z hydromasażem

Kształt
kwadratowy
Wymiary (cm)
230 x 230 x 87 cm
Liczba miejsc
4
Pojemność
880 l
Liczba dysz
38

Parametry techniczne

 • Miejsca siedzące: 2
 • Miejsca leżące: 2
 • Ciężar: 470 kg
 • Dysze wodne: 28
 • Dysze powietrzne: 10
 • Zagłówki: 2
 • Ocynkowana metalowa rama: Tak
 • Jets / Boquillas Inoxidable:
  Tak
 • Kolory wewnętrznej powłoki: Biały, niebieski marmur, szterling, perłowy cień, kamea, piasek
 • Rodzaj wykończenia powłoki:
  Akryl
 • Oświetlenie: 5 diod LED
Opis

IBIZA Likespa Professional

Jacuzzi, w którym można się zakochać

Model Ibiza jest naprawdę imponujące. Z miejscami dla 4 osób, w tym z dwoma spektakularnymi, ustawionymi równolegle miejscami leżącymi, model ten jest jednym z najbardziej udanych komercyjnych jacuzzi, szczególnie popularnych wśród klientów, którzy pragną odrobiny wyrafinowania w swoim otoczeniu. Jeśli chcesz kupić ekskluzywne jacuzzi, bezkompromisowo nowoczesne, nigdy niewychodzące z mody i absolutnie niezawodne, to nie miej już wątpliwości: Spa Ibiza jest właśnie dla Ciebie.

Jacuzzi to ma kwadratową podstawę, gdzie tylko trzy z czterech boków mają przelew, zaś jedna strona wyposażona w zagłówki jest w związku z tym nieco wyższa. Ta konstrukcja nadaje modelowi szczególnego charakteru i nie bez powodu jest jednym z najbardziej znanych komercyjnych jacuzzi i jednym z najbardziej poszukiwanych jacuzzi na rynku. Inne zaskakujące dodatki, takie jak wygodne zagłówki w miejscach do leżenia, dysze ze stali nierdzewnej oraz, co najważniejsze, 5 podwodnych reflektorów LED RGB do sesji chromoterapii zapewniają pozytywne wibracje i przyjemne uczucie odprężenia.

Dostarczone osobno i oddzielnie instalowane wyposażenie techniczne, w skład którego wchodzą pompy do hydromasażu, pracujące niezależnie, dysze powietrzne i filtracja (z filtrem piaskowym) oraz grzałka do szybkiego i wydajnego grzania wody.

Zakup jacuzzi oznacza inwestycję w zdrowie

Wanna z hydromasażem może być przedmiotem luksusowym, ale często jest też podyktowana koniecznością zdrowotną, fizyczną lub emocjonalną lub jedną i drugą. Zdając sobie z tego sprawę zaprojektowano jacuzzi, takie jak Ibiza, gdzie iniektory i dysze są tak rozmieszczone, aby zwiększyć komfort użytkowania i poprawić jakość życia.

Ustawienia pozycji iniektorów i dysz oraz ich funkcjonowanie ułatwia rozkurcz, relaksacją mięśnie i wspomagają masaż lipoaktywny, drenaż limfatyczny, a także korekcję wad i zabiegi antystresowe. Pozytywne efekty dobrego hydromasażu są różnorodne: zwiększa się sprawność fizyczna (dobre dla sportu lub w życiu codziennym), lepiej się odpoczywa i łatwiej zasypia. Występuje w dwuch kolorach: White, Blue Marble.

Kolekcja Professional Spa

"Professional" oznacza stworzony przez profesjonalistów

Seria modeli wanien z hydromasażem(Professional Spa) obejmuje wanny z hydromasażem o bardzo dużej mocy, maksymalnej wydajności i trwałości, co jest koniecznym warunkiem oferowanych Spa w tym segmencie. Seria jest wynikiem wielu lat doświadczeń.

Jest to seria składająca się z jacuzzi „do zabudowy” (bez obudowy), w różnych wymiarach, z różnymi możliwościami wykonania stuktury wanny: akryl, stal nierdzewna lub mozaika. Systemy filtracyjne dobierane są osobno w celu optymalnego dostosowania do warunków w jakich użytkowane będzie Spa.

Professional oznacza stworzony przez profesjonalistów, których oferowane produkty gwarantują tak wysoki poziom jakości.


Metallic Structure

Solidna metalowa konstrukcja, która wydłuża żywotność spa

Jednym z tajników wytrzymałości oferowanych spa jest metalowa konstrukcja zabezpieczona antykorozyjnie, która przenosi cały ciężar spa i zapenia maksymalną odporność na odkształcenia. Została dokładnie przetestowana w wilgotnych warunkach i ekstremalnych temperaturach, dzięki czemu jest odporna na starzenie nawet w warunkach zewnętrznych.

Metallic Structure jest instalowana we wszystkich spa z obudową i we wszystkich spa do zabudowy. Ze względu na trwałość oferujemy 15-letnią gwarancję na tę konstrukcję.


Barcelona Design

Innowacyjny design, kreatywna technologia

Barcelona jest jednym ze światowych miast designu. Jego kosmopolityczny charakter i twórcza tradycja sprawiają, że jest ona jedną z kolebek głównych trendów na świecie i jednym z biegunów innowacyjności w Europie.

Twórcze powołanie i strategiczna wizja inspirują do tworzenia naprawdę wyjątkowych spa, z własnym charakterem i ekskluzywnym designem. Zaangażowanie w innowację i projektowanie zdecydowanie prowadzi do atrakcyjnego, nowoczesnego i ekskluzywnego produktu, z silnym naciskiem na jakość, wydajność energetyczną i przyjazność dla środowiska wszystkich linii produktowych.


Made In Europe

Spa projektowane i produkowane z oznaczeniem produktu europejskiego.

W przeciwieństwie do tendencji do outsourcingu produkcji, produkty serii Professional produkowane są w Europie i uzyskały certyfikaty najwyższej jakości (ISO 9001 i oznakowanie CE).

System produkcji działa w oparciu na strategii LEAN Manufacturing i jest wyposażony w nowoczesny park maszynowy zatrudniający doświadczony i wymagający zespół ekspertów. Jednocześnie dział R&D&I oraz projektanci pracują nad poprawą technologii, designu i odczuć użytkowników spa na wysoce konkurencyjnym europejskim rynku. To jest nasze wyzwanie: design, trwałość, jakość i serwis (nie tylko sprzedaż) wysokiej jakości Spa Made in Europe.


Relax Impact System

Otaczające morze bąbelków, w którym zanurzone jest twoje ciało

Relax Impact System to doskonałe uzupełnienie kompleksowego i całościowego masażu spa. Składa się z dodatkowej pompy do masażu podgrzewanym powietrzem, która prowadzi do dysz poniżej nóg i pośladków użytkownika.

Całkowicie niezależna pompa zasysa powietrze z otoczenia, podgrzewa je aż do osiągnięcia temperatury wody. Dzięki Relax Impact System możesz skorzystać z relaksującego masażu w swoim spa. Powietrze po ujściu spod stóp i pośladków, przekształca się w morze bąbelków, okalających ciało i wywołujących wyjątkowo relaksujące uczucie.




Technologia MicroSilk®

MicroSilk - regeneracja i oczyszczenie skóry

Mogą Państwo również rozszerzyć swoje wyposażenie wanny spa o hydroterapię MicroSilk, która pomaga regenerować i oczyszczać skórę.

Galeria realizacji modeli Likespa Professional

Ponad 20 lat na rynku
Like Spa
Wanny spa z hydromasażem
Porozmawaj z doradcą