\ < stop offset="1" stop-color="#ececec"/>

VULCANO Professional

Komercyjne wanny spa z hydromasażem

Kształt
okrągły
Wymiary (cm)
Ø 230 x 100 cm
Liczba miejsc
6
Pojemność
2000 l
Liczba dysz
41

Parametry techniczne

 • Miejsca siedzące: 6
 • Miejsca leżące: 0
 • Ciężar: 800 kg
 • Dysze wodne: 12
 • Dysze powietrzne: 29
 • Ocynkowana metalowa rama: Tak
 • Jets / Boquillas Inoxidable:
  Tak
 • Kolory wewnętrznej powłoki: Stal nierdzewna
 • Rodzaj wykończenia powłoki:
  Stal nierdzewna
 • Oświetlenie: 5 diod LED
 • Zbiornik wyrównawczy: Ocjonalny (1000 l)
Opis

VULCANO Likespa Professional

Jacuzzi, w którym można się zakochać

Gdy wejdziesz do Spa Vulcano i włączysz go, czeka na Ciebie przyjemna niespodzianka, jakich rzadko możesz doświadczyć. To profesjonalne jacuzzi do zabudowy ma 6 miejsc i oferuje wyjątkowe funkcje, które sprawiają, że jest szczególne: 3 dysze w miejscu usytuowania nóg rozpylają tysiące małych pęcherzyków powietrza do wody i masują bezpośrednio łydki, podczas gdy w pozostałych 3 miejscach można cieszyć się relaksującym masażem powietrznym samych stóp.

Design jest uwodzicielski: niecka ze stali nierdzewnej sprawia wrażenie absolutnej sterylności i pięknie kontrastuje z wysokiej jakości kratką przelewową z drewna tekowego, luksusowym dodatkiem, który dodaje wyszukanej elegancji.

Popularny w miejskich centrach fitness

Vulcano Spa jest dla estetów i dlatego stało się obiektem pożądania komercyjnych użytkowników, pragnących kupić jacuzzi z czymś więcej niż tylko funkcjonalność. Tak jak w przypadku miejskich centrów fitness, które od kilku lat znajdują się w fazie wzrostu i dlatego szukają specjalnych dodatków, które dodają rzeczywistej wartości i wspierają pozycjonowanie swojej marki.

Jednocześnie jest to jacuzzi, które dzięki stosunkowo niewielkim rozmiarom w kategorii jacuzzi komercyjnych (2,30 m), jest często kupowane przez prywatnych użytkowników domowych, preferujących urządzenie profesjonalne, które nawet przy ciągłym i intensywnym użytkowaniu urzeka trwałość i wysoka jakość wykonania każdego detalu.

System filtracji i pomp, podobnie jak w każdym innym profesjonalnym lub komercyjnym jacuzzi, jest dostarczany osobno, dzięki czemu może być instalowany oddzielnie. Oprócz pomp do hydromasażu, masażu powietrznego, filtracji i ogrzewania, polecamy opcjonalnie generator ozonu do przyspieszenia dezynfekcji wody, a także zbiornik wyrównawczy, który uzupełnia wodę, przelewającą się do rynny, gdy ktoś wchodzi do Spa. Oraz uzupełnia uzupełnia nieckę, gdy poziom wody spadnie. W tym jacuzzi naprawdę pomyślano o wszystkim.

Kolekcja Professional Spa

"Professional" oznacza stworzony przez profesjonalistów

Seria modeli wanien z hydromasażem(Professional Spa) obejmuje wanny z hydromasażem o bardzo dużej mocy, maksymalnej wydajności i trwałości, co jest koniecznym warunkiem oferowanych Spa w tym segmencie. Seria jest wynikiem wielu lat doświadczeń.

Jest to seria składająca się z jacuzzi „do zabudowy” (bez obudowy), w różnych wymiarach, z różnymi możliwościami wykonania stuktury wanny: akryl, stal nierdzewna lub mozaika. Systemy filtracyjne dobierane są osobno w celu optymalnego dostosowania do warunków w jakich użytkowane będzie Spa.

Professional oznacza stworzony przez profesjonalistów, których oferowane produkty gwarantują tak wysoki poziom jakości.


Metallic Structure

Solidna metalowa konstrukcja, która wydłuża żywotność spa

Jednym z tajników wytrzymałości oferowanych spa jest metalowa konstrukcja zabezpieczona antykorozyjnie, która przenosi cały ciężar spa i zapenia maksymalną odporność na odkształcenia. Została dokładnie przetestowana w wilgotnych warunkach i ekstremalnych temperaturach, dzięki czemu jest odporna na starzenie nawet w warunkach zewnętrznych.

Metallic Structure jest instalowana we wszystkich spa z obudową i we wszystkich spa do zabudowy. Ze względu na trwałość oferujemy 15-letnią gwarancję na tę konstrukcję.


Barcelona Design

Innowacyjny design, kreatywna technologia

Barcelona jest jednym ze światowych miast designu. Jego kosmopolityczny charakter i twórcza tradycja sprawiają, że jest ona jedną z kolebek głównych trendów na świecie i jednym z biegunów innowacyjności w Europie.

Twórcze powołanie i strategiczna wizja inspirują do tworzenia naprawdę wyjątkowych spa, z własnym charakterem i ekskluzywnym designem. Zaangażowanie w innowację i projektowanie zdecydowanie prowadzi do atrakcyjnego, nowoczesnego i ekskluzywnego produktu, z silnym naciskiem na jakość, wydajność energetyczną i przyjazność dla środowiska wszystkich linii produktowych.


Made In Europe

Spa projektowane i produkowane z oznaczeniem produktu europejskiego.

W przeciwieństwie do tendencji do outsourcingu produkcji, produkty serii Professional produkowane są w Europie i uzyskały certyfikaty najwyższej jakości (ISO 9001 i oznakowanie CE).

System produkcji działa w oparciu na strategii LEAN Manufacturing i jest wyposażony w nowoczesny park maszynowy zatrudniający doświadczony i wymagający zespół ekspertów. Jednocześnie dział R&D&I oraz projektanci pracują nad poprawą technologii, designu i odczuć użytkowników spa na wysoce konkurencyjnym europejskim rynku. To jest nasze wyzwanie: design, trwałość, jakość i serwis (nie tylko sprzedaż) wysokiej jakości Spa Made in Europe.


Relax Impact System

Otaczające morze bąbelków, w którym zanurzone jest twoje ciało

Relax Impact System to doskonałe uzupełnienie kompleksowego i całościowego masażu spa. Składa się z dodatkowej pompy do masażu podgrzewanym powietrzem, która prowadzi do dysz poniżej nóg i pośladków użytkownika.

Całkowicie niezależna pompa zasysa powietrze z otoczenia, podgrzewa je aż do osiągnięcia temperatury wody. Dzięki Relax Impact System możesz skorzystać z relaksującego masażu w swoim spa. Powietrze po ujściu spod stóp i pośladków, przekształca się w morze bąbelków, okalających ciało i wywołujących wyjątkowo relaksujące uczucie.
Technologia MicroSilk®

MicroSilk - regeneracja i oczyszczenie skóry

Mogą Państwo również rozszerzyć swoje wyposażenie wanny spa o hydroterapię MicroSilk, która pomaga regenerować i oczyszczać skórę.

Galeria realizacji modeli Likespa Professional

Firma LikeSpa to światowy producent wanien z hydromasażem, producent saun, producent jacuzzi - w tym między innymi producent zewnętrznych jacuzzi, producent ogrodowych jacuzzi i producent domowych jacuzzi. W ofercie znajdują się najlepszej jakości dżakuzi, jacuzzi domowe, jacuzzi do hotelu, jacuzzi komercyjne, jacuzzi ogrodowe, jacuzzi zewnętrzne, wanny Spa do hotelu, wanny Spa komercyjne, wanny Spa ogrodowe, sauny, sauny do hotelu, sauny domowe, sauny fińskie, sauny komercyjne, sauny ogrodowe, sauny zewnętrzne.

Producent wanien Spa a także sauny fińskie producent za cel postawił sobie zadowolenie każdego klienta, dlatego każda wanna Spa, wanna Spa do hotelu, wanna ogrodowa, wanna spa komercyjna czy wanna z hydromasażem produkowana jest z materiałów najlepszej jakości, które nie są szkodliwe ani dla środowiska, ani dla zdrowia.

Jacuzzi producent oraz sauny producent oferuje jacuzzi oraz Spa ogrodowe w atrakcyjnych cenach.

Nie czekaj – zapoznaj się z ofertą i skorzystaj! Zapraszamy!

Ponad 20 lat na rynku
Like Spa
Wanny spa z hydromasażem
Porozmawaj z doradcą