\ < stop offset="1" stop-color="#ececec"/>

VULCANO Professional

Komercyjne wanny spa z hydromasażem

Kształt
okrągły
Wymiary (cm)
Ø 230 x 100 cm
Liczba miejsc
6
Pojemność
2000 l
Liczba dysz
41

Parametry techniczne

 • Miejsca siedzące: 6
 • Miejsca leżące: 0
 • Ciężar: 800 kg
 • Dysze wodne: 12
 • Dysze powietrzne: 29
 • Ocynkowana metalowa rama: Tak
 • Jets / Boquillas Inoxidable:
  Tak
 • Kolory wewnętrznej powłoki: Stal nierdzewna
 • Rodzaj wykończenia powłoki:
  Stal nierdzewna
 • Oświetlenie: 5 diod LED
 • Zbiornik wyrównawczy: Ocjonalny (1000 l)
Opis

VULCANO Likespa Professional

Jacuzzi, w którym można się zakochać

Gdy wejdziesz do Spa Vulcano i włączysz go, czeka na Ciebie przyjemna niespodzianka, jakich rzadko możesz doświadczyć. To profesjonalne jacuzzi do zabudowy ma 6 miejsc i oferuje wyjątkowe funkcje, które sprawiają, że jest szczególne: 3 dysze w miejscu usytuowania nóg rozpylają tysiące małych pęcherzyków powietrza do wody i masują bezpośrednio łydki, podczas gdy w pozostałych 3 miejscach można cieszyć się relaksującym masażem powietrznym samych stóp.

Design jest uwodzicielski: niecka ze stali nierdzewnej sprawia wrażenie absolutnej sterylności i pięknie kontrastuje z wysokiej jakości kratką przelewową z drewna tekowego, luksusowym dodatkiem, który dodaje wyszukanej elegancji.

Popularny w miejskich centrach fitness

Vulcano Spa jest dla estetów i dlatego stało się obiektem pożądania komercyjnych użytkowników, pragnących kupić jacuzzi z czymś więcej niż tylko funkcjonalność. Tak jak w przypadku miejskich centrów fitness, które od kilku lat znajdują się w fazie wzrostu i dlatego szukają specjalnych dodatków, które dodają rzeczywistej wartości i wspierają pozycjonowanie swojej marki.

Jednocześnie jest to jacuzzi, które dzięki stosunkowo niewielkim rozmiarom w kategorii jacuzzi komercyjnych (2,30 m), jest często kupowane przez prywatnych użytkowników domowych, preferujących urządzenie profesjonalne, które nawet przy ciągłym i intensywnym użytkowaniu urzeka trwałość i wysoka jakość wykonania każdego detalu.

System filtracji i pomp, podobnie jak w każdym innym profesjonalnym lub komercyjnym jacuzzi, jest dostarczany osobno, dzięki czemu może być instalowany oddzielnie. Oprócz pomp do hydromasażu, masażu powietrznego, filtracji i ogrzewania, polecamy opcjonalnie generator ozonu do przyspieszenia dezynfekcji wody, a także zbiornik wyrównawczy, który uzupełnia wodę, przelewającą się do rynny, gdy ktoś wchodzi do Spa. Oraz uzupełnia uzupełnia nieckę, gdy poziom wody spadnie. W tym jacuzzi naprawdę pomyślano o wszystkim.

Kolekcja Professional Spa

"Professional" oznacza stworzony przez profesjonalistów

Seria modeli wanien z hydromasażem(Professional Spa) obejmuje wanny z hydromasażem o bardzo dużej mocy, maksymalnej wydajności i trwałości, co jest koniecznym warunkiem oferowanych Spa w tym segmencie. Seria jest wynikiem wielu lat doświadczeń.

Jest to seria składająca się z jacuzzi „do zabudowy” (bez obudowy), w różnych wymiarach, z różnymi możliwościami wykonania stuktury wanny: akryl, stal nierdzewna lub mozaika. Systemy filtracyjne dobierane są osobno w celu optymalnego dostosowania do warunków w jakich użytkowane będzie Spa.

Professional oznacza stworzony przez profesjonalistów, których oferowane produkty gwarantują tak wysoki poziom jakości.


Metallic Structure

Solidna metalowa konstrukcja, która wydłuża żywotność spa

Jednym z tajników wytrzymałości oferowanych spa jest metalowa konstrukcja zabezpieczona antykorozyjnie, która przenosi cały ciężar spa i zapenia maksymalną odporność na odkształcenia. Została dokładnie przetestowana w wilgotnych warunkach i ekstremalnych temperaturach, dzięki czemu jest odporna na starzenie nawet w warunkach zewnętrznych.

Metallic Structure jest instalowana we wszystkich spa z obudową i we wszystkich spa do zabudowy. Ze względu na trwałość oferujemy 15-letnią gwarancję na tę konstrukcję.


Barcelona Design

Innowacyjny design, kreatywna technologia

Barcelona jest jednym ze światowych miast designu. Jego kosmopolityczny charakter i twórcza tradycja sprawiają, że jest ona jedną z kolebek głównych trendów na świecie i jednym z biegunów innowacyjności w Europie.

Twórcze powołanie i strategiczna wizja inspirują do tworzenia naprawdę wyjątkowych spa, z własnym charakterem i ekskluzywnym designem. Zaangażowanie w innowację i projektowanie zdecydowanie prowadzi do atrakcyjnego, nowoczesnego i ekskluzywnego produktu, z silnym naciskiem na jakość, wydajność energetyczną i przyjazność dla środowiska wszystkich linii produktowych.


Made In Europe

Spa projektowane i produkowane z oznaczeniem produktu europejskiego.

W przeciwieństwie do tendencji do outsourcingu produkcji, produkty serii Professional produkowane są w Europie i uzyskały certyfikaty najwyższej jakości (ISO 9001 i oznakowanie CE).

System produkcji działa w oparciu na strategii LEAN Manufacturing i jest wyposażony w nowoczesny park maszynowy zatrudniający doświadczony i wymagający zespół ekspertów. Jednocześnie dział R&D&I oraz projektanci pracują nad poprawą technologii, designu i odczuć użytkowników spa na wysoce konkurencyjnym europejskim rynku. To jest nasze wyzwanie: design, trwałość, jakość i serwis (nie tylko sprzedaż) wysokiej jakości Spa Made in Europe.


Relax Impact System

Otaczające morze bąbelków, w którym zanurzone jest twoje ciało

Relax Impact System to doskonałe uzupełnienie kompleksowego i całościowego masażu spa. Składa się z dodatkowej pompy do masażu podgrzewanym powietrzem, która prowadzi do dysz poniżej nóg i pośladków użytkownika.

Całkowicie niezależna pompa zasysa powietrze z otoczenia, podgrzewa je aż do osiągnięcia temperatury wody. Dzięki Relax Impact System możesz skorzystać z relaksującego masażu w swoim spa. Powietrze po ujściu spod stóp i pośladków, przekształca się w morze bąbelków, okalających ciało i wywołujących wyjątkowo relaksujące uczucie.
Technologia MicroSilk®

MicroSilk - regeneracja i oczyszczenie skóry

Mogą Państwo również rozszerzyć swoje wyposażenie wanny spa o hydroterapię MicroSilk, która pomaga regenerować i oczyszczać skórę.

Galeria realizacji modeli Likespa Professional

Ponad 20 lat na rynku
Like Spa
Wanny spa z hydromasażem
Porozmawaj z doradcą