\ < stop offset="1" stop-color="#ececec"/>

ELEGANT Professional

Komercyjne wanny spa z hydromasażem

Kształt
kwadratowy
Wymiary (cm)
211 x 211 x 98 cm
Liczba miejsc
4
Pojemność
1235 l
Liczba dysz
36

Parametry techniczne

 • Miejsca siedzące: 2
 • Miejsca leżące: 2
 • Ciężar: 325 kg
 • Dysze wodne: 20
 • Dysze powietrzne: 16
 • Ocynkowana metalowa rama: Tak
 • Jets / Boquillas Inoxidable: Tak
 • Zbiornik wyrównawczy:
  *Opcjonalnie (1000 l)
 • Kolory wewnętrznej powłoki: Stal nierdzewna
 • Rodzaj wykończenia powłoki:
  Stal nierdzewna
 • Oświetlenie: 4 diody LED
Opis

ELEGANT Likespa Professional

Spa Elegant jest autentycznym pogromcą w segmencie jacuzzi komercyjnych z ekskluzywnym designem. Z niecką ze stali nierdzewnej, dwoma znakomitymi miejscami do leżenia, awangardowymi oparciami i krawędzią przelewową, otoczoną czarną przepaską, jest eleganckie, jak żadne inne. Spa Elegant jest wyjątkiem w swoim segmencie, co wyróżni Twoją firmę, klub fitness, saunę lub basen ze strefą Spa. Zakupienie tego rodzaju jacuzzi oznacza inwestycję w ekskluzywność.

Jest to jacuzzi dla 4 osób z bogatym wyposażeniem w dysze hydro (20szt.) i dysze powietrzne (16szt.), stworzone specjalnie dla ogólnego dobrego samopoczucia użytkowników, masujące wszystkie partie ciała: od kręgosłupa po łydki, a w pozycji leżącej po same pięty. Spa Elegant jest standardowo wyposażone w system chromoterapi z 4 lampami LED, których światło odbijając się od niecki ze stali szlachetnej sprawia, że hydromasaż staje się happeningiem pozytywnych wibracji.

Nowoczesny, niezniszczalny design

Podobnie jak pozostałe modele jacuzzi komercyjnych, wszystkie elementy techniki wyprodukowane są w Europie. Są one dostarczane wraz z panelem sterującym do ustawiania wszystkich funkcji hydromasażu i instalowane osobno. Dodatkowo do działających niezależnie od siebie pomp do hydromasażu, wpompowywania powietrza i filtracji. Polecamy łatwy do stosowania wysokowydajny generator ozonu, dzięki któremu woda zawsze pozostaje krystalicznie czysta, nawet przy intensywnym i ciągłym użytkowaniu jacuzzi.

Spa Elegant zmieni Twoje wnętrze, basen, ogród, loft lub jacht na zawsze. Nikt z Twoich gości nie będzie w stanie zapomnieć tak ekskluzywnego jacuzzi.

Kolekcja Professional Spa

"Professional" oznacza stworzony przez profesjonalistów

Seria modeli wanien z hydromasażem(Professional Spa) obejmuje wanny z hydromasażem o bardzo dużej mocy, maksymalnej wydajności i trwałości, co jest koniecznym warunkiem oferowanych Spa w tym segmencie. Seria jest wynikiem wielu lat doświadczeń.

Jest to seria składająca się z jacuzzi „do zabudowy” (bez obudowy), w różnych wymiarach, z różnymi możliwościami wykonania stuktury wanny: akryl, stal nierdzewna lub mozaika. Systemy filtracyjne dobierane są osobno w celu optymalnego dostosowania do warunków w jakich użytkowane będzie Spa.

Professional oznacza stworzony przez profesjonalistów, których oferowane produkty gwarantują tak wysoki poziom jakości.


Metallic Structure

Solidna metalowa konstrukcja, która wydłuża żywotność spa

Jednym z tajników wytrzymałości oferowanych spa jest metalowa konstrukcja zabezpieczona antykorozyjnie, która przenosi cały ciężar spa i zapenia maksymalną odporność na odkształcenia. Została dokładnie przetestowana w wilgotnych warunkach i ekstremalnych temperaturach, dzięki czemu jest odporna na starzenie nawet w warunkach zewnętrznych.

Metallic Structure jest instalowana we wszystkich spa z obudową i we wszystkich spa do zabudowy. Ze względu na trwałość oferujemy 15-letnią gwarancję na tę konstrukcję.


Barcelona Design

Innowacyjny design, kreatywna technologia

Barcelona jest jednym ze światowych miast designu. Jego kosmopolityczny charakter i twórcza tradycja sprawiają, że jest ona jedną z kolebek głównych trendów na świecie i jednym z biegunów innowacyjności w Europie.

Twórcze powołanie i strategiczna wizja inspirują do tworzenia naprawdę wyjątkowych spa, z własnym charakterem i ekskluzywnym designem. Zaangażowanie w innowację i projektowanie zdecydowanie prowadzi do atrakcyjnego, nowoczesnego i ekskluzywnego produktu, z silnym naciskiem na jakość, wydajność energetyczną i przyjazność dla środowiska wszystkich linii produktowych.


Made In Europe

Spa projektowane i produkowane z oznaczeniem produktu europejskiego.

W przeciwieństwie do tendencji do outsourcingu produkcji, produkty serii Professional produkowane są w Europie i uzyskały certyfikaty najwyższej jakości (ISO 9001 i oznakowanie CE).

System produkcji działa w oparciu na strategii LEAN Manufacturing i jest wyposażony w nowoczesny park maszynowy zatrudniający doświadczony i wymagający zespół ekspertów. Jednocześnie dział R&D&I oraz projektanci pracują nad poprawą technologii, designu i odczuć użytkowników spa na wysoce konkurencyjnym europejskim rynku. To jest nasze wyzwanie: design, trwałość, jakość i serwis (nie tylko sprzedaż) wysokiej jakości Spa Made in Europe.


Relax Impact System

Otaczające morze bąbelków, w którym zanurzone jest twoje ciało

Relax Impact System to doskonałe uzupełnienie kompleksowego i całościowego masażu spa. Składa się z dodatkowej pompy do masażu podgrzewanym powietrzem, która prowadzi do dysz poniżej nóg i pośladków użytkownika.

Całkowicie niezależna pompa zasysa powietrze z otoczenia, podgrzewa je aż do osiągnięcia temperatury wody. Dzięki Relax Impact System możesz skorzystać z relaksującego masażu w swoim spa. Powietrze po ujściu spod stóp i pośladków, przekształca się w morze bąbelków, okalających ciało i wywołujących wyjątkowo relaksujące uczucie.
Technologia MicroSilk®

MicroSilk - regeneracja i oczyszczenie skóry

Mogą Państwo również rozszerzyć swoje wyposażenie wanny spa o hydroterapię MicroSilk, która pomaga regenerować i oczyszczać skórę.

Galeria realizacji modeli Likespa Professional

Ponad 20 lat na rynku
Like Spa
Wanny spa z hydromasażem
Porozmawaj z doradcą