\ < stop offset="1" stop-color="#ececec"/>

BALI Aquavia

Komercyjne wanny spa z hydromasażem

Kształt
okrągły
Wymiary (cm)
Ø 300 x 100 cm
Liczba miejsc
9
Pojemność
2290 l
Liczba dysz
36

Parametry techniczne

 • Miejsca siedzące: 9
 • Miejsca leżące: 0
 • Ciężar: 310 kg
 • Dysze wodne: 18
 • Dysze powietrzne: 18
 • Ocynkowana metalowa rama: Tak
 • Jets / Boquillas Inoxidable: Opcjonalny
 • Zbiornik wyrównawczy:
  Opcjonalnie (2000 l)
 • Kolory wewnętrznej powłoki: Biały, niebieski marmur, szterling
 • Rodzaj wykończenia powłoki:
  Acrilico
 • Oświetlenie: 1 dioda LED
Opis

BALI Likespa Professional

Jacuzzi zabierze Cię w podróż do Azji

Podróżowanie w jacuzzi jest wygodniejsze niż podróż samolotem. Model Bali (wspomnienie pięknej wyspy na Oceanie Indyjskim) wprowadza użytkownika w śródziemnomorską atmosferę relaksu i dobrego samopoczucia. Wyłącz się i poczuj się w swoim jackuzzi jak na ciepłej wyspie. Model ten to jacuzzi przelewowe do zabudowy. Jest bardzo podobne do modelu Oslo, z wyjątkiem niewielkich różnic w pojemności i opcjonalnych akcesoriach, a także w konstrukcji niecki, która jest dostępna tylko w wersji akrylowej w wybranych kolorach.

Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca, zakup dużego jacuzzi, takiego jak to, jest dobrym rozwiązaniem. Dysponuje 9 miejscami, z trzema nieco odmiennymi układami dysz do hydromasażu pleców, a w miejscu usytuowania nóg - w iniektory ciepłego powietrza Systemu Relax Impact . Podwodny reflektor światła białego LED jest częścią dostarczaną w standardzie, a opcjonalnie dostępna jest również kolorowe oświetlenie LED do zastosowań chromoterapeutycznych. Dysze i iniektory są opcjonalnie dostępne w wykonaniu ze stali nierdzewnej.

Profesjonalista działa zawsze na 100%

Podczas gdy Bali jest modelem do komercyjnego użytku z profesjonalnymi funkcjami, istnieje również wiele osób, które decydują się wykorzystywać to jacuzzi do prywatnego użytku w domu,w ogrodzie, na ganku lub tarasie. Jak przystało na model z rodziny jacuzzi profesjonalnych, Bali to jacuzzi zaprojektowane tak, aby nawet przy intensywnym użytkowaniu pracowało zawsze w 100% z taką samą mocą i utrzymywało zawsze czystą, zdrową i krystaliczną wodę.

Aby zagwarantować optymalną funkcjonalność i wydajność, urządzenia techniczne są zainstalowane na zewnątrz. Wszystkie komponenty zaawansowanych instalacji technicznych są objęte fabryczną gwarancją jakości i niezawodności. W skład komponentów wchodzą podwójna pompa do hydromasażu, wydajne i bardzo efektywne ogrzewanie wody, pompa do iniektorów ciepłego powietrza oraz niezależna pompa filtracyjna z bardzo skutecznym filtrem piaskowym. Zalecamy również opcjonalny generator ozonu, który przyspiesza dezynfekcję i oczyszczanie wody, szczególnie podczas intensywnego użytkowania.

Profesjonalny model Spa Bali, jest doskonałym towarzyszem w podróży do świata relaksu: Rozluźnienie napięcia mięśni, masaż lipoaktywny, korygowanie wad postawy i łagodzenie bólów mięśni to tylko niektóre z korzystnych efektów podróży na Bali. W przypadku komercyjnego wykorzystania Bali, ze względu na swoją pojemność i koliste ułożenie miejsc, jest doskonałym miejscem do promowania kontaktów społecznych. Występuje w trzech kolorach: White, Blue Marble, Sterling.

Kolekcja Professional Spa

"Professional" oznacza stworzony przez profesjonalistów

Seria modeli wanien z hydromasażem(Professional Spa) obejmuje wanny z hydromasażem o bardzo dużej mocy, maksymalnej wydajności i trwałości, co jest koniecznym warunkiem oferowanych Spa w tym segmencie. Seria jest wynikiem wielu lat doświadczeń.

Jest to seria składająca się z jacuzzi „do zabudowy” (bez obudowy), w różnych wymiarach, z różnymi możliwościami wykonania stuktury wanny: akryl, stal nierdzewna lub mozaika. Systemy filtracyjne dobierane są osobno w celu optymalnego dostosowania do warunków w jakich użytkowane będzie Spa.

Professional oznacza stworzony przez profesjonalistów, których oferowane produkty gwarantują tak wysoki poziom jakości.


Metallic Structure

Solidna metalowa konstrukcja, która wydłuża żywotność spa

Jednym z tajników wytrzymałości oferowanych spa jest metalowa konstrukcja zabezpieczona antykorozyjnie, która przenosi cały ciężar spa i zapenia maksymalną odporność na odkształcenia. Została dokładnie przetestowana w wilgotnych warunkach i ekstremalnych temperaturach, dzięki czemu jest odporna na starzenie nawet w warunkach zewnętrznych.

Metallic Structure jest instalowana we wszystkich spa z obudową i we wszystkich spa do zabudowy. Ze względu na trwałość oferujemy 15-letnią gwarancję na tę konstrukcję.


Barcelona Design

Innowacyjny design, kreatywna technologia

Barcelona jest jednym ze światowych miast designu. Jego kosmopolityczny charakter i twórcza tradycja sprawiają, że jest ona jedną z kolebek głównych trendów na świecie i jednym z biegunów innowacyjności w Europie.

Twórcze powołanie i strategiczna wizja inspirują do tworzenia naprawdę wyjątkowych spa, z własnym charakterem i ekskluzywnym designem. Zaangażowanie w innowację i projektowanie zdecydowanie prowadzi do atrakcyjnego, nowoczesnego i ekskluzywnego produktu, z silnym naciskiem na jakość, wydajność energetyczną i przyjazność dla środowiska wszystkich linii produktowych.


Made In Europe

Spa projektowane i produkowane z oznaczeniem produktu europejskiego.

W przeciwieństwie do tendencji do outsourcingu produkcji, produkty serii Professional produkowane są w Europie i uzyskały certyfikaty najwyższej jakości (ISO 9001 i oznakowanie CE).

System produkcji działa w oparciu na strategii LEAN Manufacturing i jest wyposażony w nowoczesny park maszynowy zatrudniający doświadczony i wymagający zespół ekspertów. Jednocześnie dział R&D&I oraz projektanci pracują nad poprawą technologii, designu i odczuć użytkowników spa na wysoce konkurencyjnym europejskim rynku. To jest nasze wyzwanie: design, trwałość, jakość i serwis (nie tylko sprzedaż) wysokiej jakości Spa Made in Europe.


Relax Impact System

Otaczające morze bąbelków, w którym zanurzone jest twoje ciało

Relax Impact System to doskonałe uzupełnienie kompleksowego i całościowego masażu spa. Składa się z dodatkowej pompy do masażu podgrzewanym powietrzem, która prowadzi do dysz poniżej nóg i pośladków użytkownika.

Całkowicie niezależna pompa zasysa powietrze z otoczenia, podgrzewa je aż do osiągnięcia temperatury wody. Dzięki Relax Impact System możesz skorzystać z relaksującego masażu w swoim spa. Powietrze po ujściu spod stóp i pośladków, przekształca się w morze bąbelków, okalających ciało i wywołujących wyjątkowo relaksujące uczucie.


Galeria realizacji modeli Likespa Professional

Likespa - Twoje wymarzone wanny spa

Producenci wanien SPA za cel postawiłi sobie zadowolenie każdego klienta, dlatego każda wanna SPA, wanna SPA do hotelu, wanna ogrodowa, wanna SPA komercyjna wanny SPA ogrodowe czy wanna z hydromasażem produkowana jest z materiałów najlepszej jakości, które nie są szkodliwe ani dla środowiska, ani dla zdrowia.

SPA domowe oraz Spa ogrodowe w atrakcyjnych cenach. Firma LikeSpa to dystrubutor bezpośrednio od producentów wanien z hydromasażem z całego świata.

Nie czekaj – zapoznaj się z ofertą i skorzystaj! Zapraszamy!Ponad 20 lat na rynku
Like Spa
Wanny spa z hydromsażem
Porozmawaj z doradcą